Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

metro a placka strážníka

Ahoj, chtěl bych se zeptat zde přítomných strážníků jestli někdo cestuje metrem nebo tramvaji na placku MP, vím že oficialne nic takového nelze, ale praxe bývá často jina, v Praze neslouzim tak se na to nemůžu zeptat a zkusit to mi přijde jako velkej finanční risk:) díky
DIVISION :: Datum založení: 09. 03. 2015 :: celkem 6 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu AF13 19:01:39 16. 01. 2016
default.png
V Praze žádný problém. MHD zdarma je jeden z mála pražských benefitů a není na tom nic ilegálního. Nějakou dobu se snažili všem vnutit Open karty, ale nepovedlo se. V pozdře doznaku se nosí i taková kartička se známkami na daný rok, ale tu žádný revizor vidět nechce - placka stačí.

Pochopitelně je fajn, když se pak hlídky policie (mp i pčr) nechovají jako č..., pokud někde potřebují revizoři jejich pomoc.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)