Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

doba trvání nastupu

Dobrý den.Mohl by mi prosím někdo poradit,za jakou nejkratší dobu po psychotestu a fyz.test..atd se nastupuje do školy..(2 měsíce,nebo déle) jedná se mi o to,jestli mam dát výpověd už ted a nebo je třeba nějaká vyjímka a zaměstnavatel mi musí pustit.Na psychotest jdu 9.prosince.Stejně chci odejít,ale ještě chvíli bych v zaměstnání zůstal.Moc děkuji.
PUSTICK :: Datum založení: 01. 11. 2008 :: celkem 4 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu MARTIN1 11:04:18 03. 11. 2008
default.png
u mě od podání přihlášky k nástupu uplynulo 7 nebo 8 měsíců a nebyl jsem vyjímka.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAVE007 22:23:47 02. 11. 2008
default.png
Výpověď nedávej, až všechny testy zvládneš, tak se domluv s personalistkou na nástupu a až teprve poté podej výpověď.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HONZA-K 01:18:16 02. 11. 2008
default.png
Ačkoliv si mnozí myslí, že policie bere každého, tak to není pravda. Stále platí, že téměř 3/4 uchazečů nezvládne psychotesty. Tím chci tedy říct, že rozhodně bych nedával výpověď v práci, pokud nebudu vědět, že jsem uspěl u telesných, psycha a zdravotní prohlídky...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LENNY 20:13:33 01. 11. 2008
default.png
To se nedá přesně určit, u každého uchazeče je to totiž jinak, takže být tebou, výpověď zatím nedávám. Pokud tě čekají teprve psychotesty, na lékařské vyšetření můžeš jít až za další měsíc, i déle (samozřejmě i dříve), než budeš mít výsledek z lékařského vyšetření, bude to třeba dalších 14 dní a přijmout tě můžou třeba zase až za pár týdnů, takže bych zatím vyčkala.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio