Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Vlasta kontra Ivan

Ahoj kolegové, v neděli jsem se díval s velkým zájmem na Otázky Václava Moravce a mimo jiné tam byla jako host pozvána i Vlasta P... Názory na Armádu ČR a i přímo na ní se tu různí, to nechci řešit. Ale moderátor se jít tam ptal co bude dělat, jestli se podaří Kalouskovi prosadit svou daňovou reformu, která by se dotkla výrazně i vojáků.... Jednoznačně a resolutně se postavila za své lidi a prohlásila, že o své peníze nepřijdou, i kdyby měla hledat zdroje uvnitř resortu. Celkem mne tím prohlášením příjemně překvapila. Pokud jste sledoval někdo reakce MV na toto téma, rozhodně tak resolutní nebyly a vždy na to reagoval "jen" tiskový mluvčí:-( Paní Vlasta má u mne velkou 1*
S-LV :: Datum založení: 03. 11. 2008 :: celkem 1 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu BINKYS 10:26:20 03. 11. 2008
default.png
protože ta to už dělala a asi tomu taky trochu víc rozumí narozdíl od Íčka

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio