Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Více policistů do ulic

K 1.1.2006 byl zrušen okres Praha-východ a Praha-západ a byl sloučen do okresu Praha-venkov. Toto bylo provedeno v rámci programu více lidí do ulic méně velitelských kádrů. Tento nový okres řídil ředitel, který měl tři zástupce. pro SKPV, uniformy a ekonomiku. Uplynul rok a na okrese zůstal jen zástupce pro ekonomiku, který vlastně řídil celý okres. V létě 2008 přišel nový ředitel a na podzim jeho zástupce pro ekonomiku také odešel. Tak že zůstal ředitel sám. Až potud dobře. Okres šlapal i když nebyly naplněny stavy vedoucích. Od 1.11.2008 se tento okres rozpadl, ale ne na původní dva okresy, ale na tři. Tedy Praha-východ, Praha-západ a Praha-jih. U každého tohoto celku je zástupce pro SKPV, zástupce pro Uniformy. Navíc zde jsou vedoucí SKPV pro všechny tři celky. Nade vším tímto bdí náměstek ředitele kraje. A dále jsou tu ještě koordinátoři mezi jednotlivými celky a krajem. Tak podle mne nevypadá program více uniforem do ulic. Naopak se zvýšil počet velitelských kádrů, ale tomu se již ani nelze divit.
JURAJ :: Datum založení: 03. 11. 2008 :: celkem 1 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu DAVE007 15:29:48 03. 11. 2008
default.png
U nás na moravě bude také reorganizace, zruší se okresní ředitelství, ale i tak přibudou místa pro tzv. manažery.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio