Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Nové vozy v oběhu

Tak dříve než k nám do Prahy dorazily nové, speciální vozy v nové speciální barvě s názvem Policie, která byla Škodou auto namícháná přímo na míru pro Policii ČR, přišlo samozřejmě nové nařízení, týkající se provozu vozidel. ZDe stojí, že po dobu záruky vozidlo nesmí být myto v myčce s rotujícími kartáči a další nesmysly. Zajímá mě, jestli takovýto přípis přišel celorepublikově, nebo je to jen výmysl pražského vedení, či případně je to snad výmysl Škoda auto?
BLOCKED717 :: Datum založení: 04. 11. 2008 :: celkem 7 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu TOMY 20:57:06 04. 12. 2008
default.png
Dneska jsem poprvé viděl u nás ty nový auta... Sice jenom z projíždějícího autobusu, ale málem mi spadla čelist, fakt se mi moc líbily...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JAREK 16:27:24 09. 11. 2008
default.png
třeba k tý káře je přibalená nějaká "topleeska" a to to bude po dobu záruky mejt. :-)))

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GREEN_HORN 19:30:09 07. 11. 2008
green_Horn.jpg
No tak ruční mytí je ruční mytí:-) Co takhle ty auta místo do myčky vozit studujícím na ZOPku, když se tam hrabe spadané listí, tak by se tam i v rámci zaměstnání mohly umývat nová služební auta :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GOOR00 19:08:44 07. 11. 2008
default.png
Já bych to vzal vapkou, ale nastavil bych tam páru a hned by se vidělo co je barva a co polep, to abych příště věděl na jakou část auta si mám dát pozor.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ELEPHANT 13:16:32 05. 11. 2008
default.png
Ičkovi se nedá veřit ani dobrý den. S klidem ti řekne do očí že bereš 32 tisíc i když čumí na tvoji výplatnici se 17ti tisícema keš. Baron Prášil je proti němu úplný amatér. Nedávno sme si z klukama z toho dělali srandu. jen jsme čekali kdy podobná kraviona příjde. Na mnoha útvarech se postavily myčky za miliony a teď budou s prominutím k ho..nu. Co bys čekal od našeho vedení. Snad ne něco chytrého? Nebuď ták náročný. Musejí myslet na to kolik jakých stužek si připnou na fajnový mundůr, na fedrpuše,pozlacené kyrysy, šavličky a jiné kraviny. nechtěj po nich, aby vymysleli něco smysluplného. Mohlo by jim to zavařit poslední pár mozkových buněk.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GENERACNI-SPUNT 13:02:28 05. 11. 2008
default.png
To jsou určitě jen zlovolné pomluvy, takový rozkaz určitě nevyšel!! Vždyt Íčko na nedávném internetovém DF na tento přímý dotaz odpověděl, že to není pravda. To se zase nějaký okresní vedoucí autočety zachoval "šetrně".

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LONGBOW 12:07:56 05. 11. 2008
default.png
To asi proto,aby ti neupadly nalepky a skoda auto je nemusela v zarucni dobe opravovat :-D :-D :-D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio