Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Otazka zajemce o službu u PČR

Předem chci pozdravit všechny čtenáře tohoto užitečného web. portálu. K věci: Jsem zájemcem o sl.pom. u PČR, mám vys. vzd. tech. směru s titulem Bc. Má otázka je ohledně přijímacího řízení. Chtěl bych se zeptat na psychotesty, neboť ty jediné nejsou, alespoň pro mě popsány dost podrobně. Bohužel nevím, co si pod nimi konkrétně představit. Samozřejmě mi je jasné, že pro přijetí hrají hlavní roli (podle mého názoru), a proto bych rad slyšel Vaše názory. Za Vaše příspěvky děkuji. Martin
UCHAZEC2 :: Datum založení: 16. 12. 2007 :: celkem 14 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu LUVO 15:51:23 30. 01. 2008
default.png
OK, díky za vysvětlení

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NESPOKOJENY-POLICISTA 15:22:52 30. 01. 2008
default.png
Převážná část informací, které jsem Ti zde popsal jsou z rozhovorů s nově nastoupivšími kolegy za účinnosti nového služebního zákona. Ptal jsem se, jak to, nebo ono zvládali při přijímacím řízení a v několika případech mi sami potvrdili, že se někde více, někde méně přimhuřuje asi očko. Záleží to od jedince. Pak mám také malé info od personalistů, a ti mi víceméně potvrdili to, co jsem popsal v dřívějším příspěvku. No, a neber to opět osobně, ale je to převážně vidět na těch nových policistech samotných. Ale dál už se rozepisovat nebudu, promiň. Přeji Ti hodně štěstí a abys byl spokojený, když já už jsem ten NEspokojený více jak rok!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUVO 14:19:00 30. 01. 2008
default.png
Díky za názor, spíš asi patřím k těm nadšencům... Iluze si nedělám tak se uvidí jaká bude realita. Ale děkuji za náhled k věci. Avšak nebudu si říkat hop dokud to nemám černé na bílem. Jen k těm informacím, ty jsou z jakého zdroje? Personalisti, doktoři nebo z toho co vidíš za příval nových policistů? Nechci jakkoli popírat či pitvat Tvá slova ani na Tebe touto diskuzí útočit, jen mě prostě zajímá "zdroj", to jen toho co se týče přijetí. O platu či vláčení Ti věřím, protože to už potvrdilo více policistů. Někteří vábí a jiní rozmlouvají.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NESPOKOJENY-POLICISTA 11:11:58 30. 01. 2008
default.png
Kritéria nyní jsou nastavena na minimální akceptovatelnou úroveň. Řekl bych, že už jsi nyní přijatý, aniž bys o tom věděl. Pokyn zní jasně - komu nechybí noha, umí počítat do pěti a umí se třeba nečitelně podepsat jinak, než třemi křížky, JE PŘIJAT. Neber to prosím jako urážku, v žádném případě to není útok na Tebe osobně!!! Jen poukazuji na skutečnost, že je pokyn příjmout každého uchazeče, který splní minimální kritéria, protože podstavy u Policie jsou katastrofální a za současně nabídnutých finančních podmínek se k Policii hlásí jen mizivé procento lidí. Dovolím si tvrdit, a to si prosím zapamatuj, že už v průběho ZOP (základní odborná příprava) budeš přemýšlet, jestli u Policie zůstaneš a neodejdeš ještě v průběhu školy. Budeš mít totiž takzvanou řízenou praxi a při ní budeš přidělen k nějakému zkušenějšímu kolegovi na nějaký základní útvar (nejspíše v Praze) na zaučenou. Když ovšem zjistíš, co Tě bude čekat, tak budeš hóóódně přemýšlet, jestli další minimálně tři roky budeš chtít nechat s sebou "vláčet", nebo to raději vzdáš. Nebyl bys první, a ani nebudeš určitě poslední. Určitě budeš chtít založit rodinu, a s tím nabídnutým platem v prvních pěti letech NIC nevybuduješ!!! To je prostě reálný fakt, ale na to příjdeš až později. Vzpomeneš si určitě i na tyto řádky. Nechci Ti brát iluze, také jsem jednou (před 15 roky) začínal, a představy jsem měl také jiné a musel jsem se přizpůsobit. Můžu Ti ale s čistým štítem říct, že nyní nastupuješ do nejkrizovějšího období, jaké kdy u Policie po sametové revoluci bylo!!! Přeji Ti hodně štěstí, ale zapomeň na představy, realita je u Policie jiná!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUVO 07:37:43 30. 01. 2008
default.png
Snížili se s porovnáním s minulostí i zdravotní testy? Mám za sebou úspěšně fyzické (dělalo nás 8, udělali 3) a psychotesty (nevím kolik lidí bylo úspěšných a kolik ne), teď mě čekají zdravotní tak se ptám co mám čekat. Prohlídku budu absolvovat ve VN Brno. Ze vstupní mám klas. A. Mimochodem, jaká je u Vás statistika na fyzické, kolik zájemců projde a kolik ne? Při porovnání s minulostí jsou nároky skutečně dost dole...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PIPIN 21:10:11 29. 01. 2008
default.png
zjistíš,že ještě nejsi u PČR a už z Tebe dělají blbce,no a potom ho z Tebe dělají pořád

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VONSTENBERG 20:47:46 28. 01. 2008
default.png
Já osobně bych počkal tak dva tři roky. Postupně ruší celé přijímací řízení, otázka zrušení psychotestů je tak na dva roky.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PETR2 17:27:13 28. 01. 2008
default.png
nezapomeň mu namalovat kořeny, jinak máš problém.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DENNIS 14:26:33 28. 01. 2008
default.png
Pro Pitrise začíná to školním policejním střediskem (3 měsíce, pro Vás asi Frýdek - nevám kde u Vás to je), pak 9 měsíců Základní odborná příprava v Holešově (denní studium jako ve škole), pak 3 měsíce opět Pol. středisko (praxe), pak 3 měsíce výpomoc Praha (oficiálně praxe, ale je to záplatování děr v Pražských tabulkách - a pro rejpaly, jsem Pražák) a když to sečtete tak po 18 měsících se dostanete konečně na svůj útvar a začínáte pracovat.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FRANTA 14:02:03 28. 01. 2008
default.png
Já jsem u PČR asi tak 3 roky. Než jsem nastupoval - anebo když jsem nastupoval´, teď už přesně nevím, mi paní personalistka do budoucna řekla větu, kterou si pamatuji stále. "Když se vám nebude u policie líbit, můžete kdykoliv odejít". Nu což nyní, balím pomalu kufry, snad ještě zhasnu v šatně při odchodu a hurá civil. Pro Vás pitrisi. Určitě k Pčr běžte. Neocenitelná zkušenost, člověk se OPRAVDU mnohé naučí a odejít může kdykolik. Já jen vím, že si zustanuvších policajtů vážím, neboť tuto práci nelze výstižně popsat, ale četník za chvíli bude vzácný jako pověstný šafrán. A pro vás.... zkušenost u pčr doporučuji.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio