Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Celoplošné odměny

Zdravím kolegové, chtěl bych se vás všech zeptat jak to u vás vypadá s plošnými odměnami za říjen, které mají dorovnat 1,5% platu. Chtěl bych si udělat srovnání jak byl naplněn název "plošné". U nás je spousta lidí, kteří ho nedostali, protože vedení okresu rozhodlo, že když je někdo v návrhu trestu nebo v trestu tak nedostane nic, ale bohužel já do této kategorie nepatřím, a nejsem jediný, a nedostal jsem také nic. Nechci vědět částky jen zda toto proběhlo i jinde, protože zatím vím, že např. v Praze to proběhlo taky. Díky. Goor00
GOOR00 :: Datum založení: 07. 11. 2008 :: celkem 1 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu BLOCKED717 20:32:25 08. 11. 2008
default.png
V Praze odměny také proběhly a byly přiděleny tak jako vždy, tedy podle ksichtů, nikoliv podle odvedené práce!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio