Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Olympijské hry 2016

Je Policie ČR připravena na OH
:: Datum založení: 10. 09. 2007 :: celkem 12 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu STORCH 15:00:41 06. 03. 2008
default.png
Dnešním přístupem k ozbrojeným sborům se do roku 2016 vše rozpadne

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAVEL-K 08:55:35 27. 02. 2008
default.png
Olympiáda je jeden velký kšeft!Odhlasuje se, postaví se, zaplatí se z lístků a sponzorů..a penízky navíc si pěkně rozděli strůjci nápadu.Hlavně vedení města Prahy.Ale co pak???Podívejte se na Atény...a ti jsou někde úplně jinde než chudé Česko.Co následný provoz anebo demolice??Nemáme náhodou už jeden takový "Strahov"?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BENGO-Z-PRAHE 14:38:57 04. 02. 2008
default.png
Kdyby celý svět chtěl vidět, jak to tu opravdu, již bezmála 20 let vedou vlády tzv. demokracie, nebylo by nic jednoduššího, než aby do připravované olympiády, v r. 2016 se ostatní města odhlásily a Praha musela olympiádu pořádat. To všichni snad už zapoměli, jaká to byla tragédie se stavěním Sazka Arény? A ať je sebelepší, je Sazka aréna ve srovnání hlavním olympijským stadionem jen bouda na prodej párků. Už vidím ty davy turistů, co přijedou na Hl. nádraží v Praze a první, co uvidí, jsou olezlá vyfetla a bezcenné bezdomky, na které nemá PČR bič. Nebo jak turisté, co přiletí na letiště, zjistí, že tam nevede ani žádné metro, protože nejprve je třeba prokopat tunel na Prosek. A majstrštikem bude ÚAN Florenc, což je snad nejubožejším autobusovým nádražím, jaké má jakékoliv hlavní město v Evropě. Dotoho nájezdy kapsářů, cizinci, ožralé socky z .....atd Ještě že v té době již budou mrtví ti, co sedí na ředitelstvích a správě ještě dnes, ti, co nosili ještě tu modrou uniformu, co byla před tou zelenou, v důchodu již snad budou všichni hrdinové socialisticé práce, kteří po devětaosmdesátým museli zůstat u PČR, protože by se jinde neuchytili. A ti, kteří zelené uniformy nosili a které to bavilo a byli i pro PČR přínosem, beztak odešli zhnusením. Zůstali jen podžtašky a křiváci.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu POLDA 16:18:24 27. 12. 2007
default.png
jako člen SPJ mohu říct,že již tak se v době konání fotbal. ligy podívám domů taky 4 dny v měsíci,proč ne,když hotovost na pracovišti je placená polovičně než dříve,na akce se jezdí tak aby přesčasy pokud možno nevznikaly?Pokud má ovšem stát narozdíl od států mnohem bohatších na takto jednoznačně prodělečnou akci finance,navrhuji,aby si ji ve větší míře zajistilo město prostředky městské policie,když ji p.ministr neustále tak vyzdvihuje a chystá se ji sloučit s policií ČR v takzvanou policii metropolitní,podléhající v ještě větší míře ODS Pražské radnic.Že by olympiáda kromě obrovským výdělkům staveb.firem a nepochybně nepředstavitelné korupci a platkům,jak už to v českém prostředí chodí mohla i napomoci faktickému uchopení moci v Praze,kde se jak známo tvoří politika pro celý stát?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BINKYS 16:33:26 16. 09. 2007
default.png
Doufejme, že se na nic jako OH nebudeme muset připravovat, že se ni ctakovýho u nás konat nebude. Takhle nám sebrali peníze a olympiáda by nám vzala ještě víc

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ROB 19:43:19 15. 09. 2007
default.png
Málem bych zapomněl, pan ministr ještě říkal, že jsme vydělali na tom, že máme více dovolené. Já dělám u ochranné služby, sloužím 24h a tak za každou dovolenou ještě zaplatím řádově 500kč. Systém je nastaven dokonale. Papaláši na svých křeslech, kteří slouží osmičky a neodslouží hodinu přesčasu, jsou v 8tt. a výše, ti jsou nad míru spokojeni. Nezbývá než odejít do civilu, do normálního světa, kde nejste trestáni za to, že si berete dovolenou.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ROB 19:26:34 15. 09. 2007
default.png
Je to škoda, že přišlo tak málo lidí, ale jak jsem viděl před pár minutami ve zprávách, pan Langer myslí na každého z nás. Takže i na nás - pár "reptálků" Já osobně přicházím měsíčně pouze o 4000 tisíce hrubého a mám už na 140h. neplaceného přesčasu a tak pevně věřím že pan Langer mi to ke konci roku vynahradí. Vžiť přece po naší první únorové demonstraci řekl, že žádný policista na tom nebude na konci roku hůř. Buďme soudní, bude hůř a hůř a hůř...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu UBS-MILOS 00:10:46 15. 09. 2007
default.png
Policisté a hasiči, kteří jsou v tento den demonstrace veleni do služby ve 14.30 hod. v rámci možností v celé ČR, vyjádří podporu zapnutím "výstražných světel" na 30 vteřin jak z důvodů podpory demonstrantů, tak z důvodu vyjádření solidarity a vzpomínky na kolegy, kteří zemřeli při výkonu služby a kterých je již přes 100 od roku 1990. Díky za všechny UBS

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FANA 20:04:52 14. 09. 2007
default.png
Zdravím všechny příslušníky bezpečnostích složek. Před chvílí jsem mluvil s Milošem a potřeboval by takovou drobnost. Zítra bude na Staromáku mít zajištěnou poředatelskou službu. Budou to kolegové s ochranné služby (aspoň nám Miloše nikdo neukradne ) pro tyto kluky by potřeboval vesty. Vesty žluté reflexní CIVILNÍ z aut. Aby pořadatele nějak poznali. Ostatní samozřejmě "bejsbolku" dle příslušnosti v B.S. a píšťalku. Přejí hezký večer a zítra jim všem natrhem pr...... - záda

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HANNIBAL-LECTER 07:56:31 14. 09. 2007
default.png
převezmou sss

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)