Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Popis prijim. rizeni ve stredoceskem kraji

V prubehu prijimaciho rizeni, ktereho jsem se ucastnil jsem na webu policista.cz hledal jakeholiv informace, jez by mi rizeni priblizili. Dekuji predevsim clankum Jakuba Seidla,nicmene spoustu uzitecnych postrehu bylo k naleznuti i komentarich a diskuzich. Jak záhy vyslo na jevo, exituji rozdily v zavislost na miste (kraji) kde se tohoto veseleho kolobehu zucastnite. Pro ty ktere to ceka zkusim kratce shrnout prubeh prave v stredoceskem kraji. Fyzické: Ve zvacim dopise se dovite, ze k fyzickym testum se mate dostavit na Zbraslav. Zde nas nechlali chilku posedet, nasledne jsme byli trasportování na Policejni akademii kde probhalo vlastní testovani. Pry exituje druhá varianta kdyz je na akademii plno a to vojenské zotavovaci zarizrni na Merine (Slapy). Beh a clunkový beh vám meri instruktor. Kliky a CMT si pocitate vzajemne ve dvojicich. Zadna kacenka nebo ruka pod hrudnikem, ale doporucuju delat kliky poctive. Oficialni vysledek se dovite okamzite po vykonani testu - dostanete papir o fyzicke zpusobilosti (samozrejme pokud splnite). Zdravotni: Zacina se v Barolomejské pak vas poslou na Lhotku na akademii a do Vysocan na dalsi vysetreni. Nasledne se vratite s vysledky a uzavrete pschychiatrickym a zubnim. Je mozne to stihnout bez problemu tak do 14te hodiny. Ackoliv MHD uz leta nejezdim, tady se to vyplatí. Vysledek se dozvite ale az od personalniho - me byl sdelen asi po 14dnech. Psycho: Opet se dostavite rano do Bartolomejské (vedle budovy kde probiha cast zdravotnich testu). Pro Kuraky - Pauza na kouřeni neni mozná, exituje ale moznost odebrat se na zachod, ktery se nachazi pres dvur... Samotny prubeh se shodoval s tim co popisuje p. Seidel. Výsledek jsem doslal postou asi za cca. 10 dni. Doufam, ze toto male shrnuti priblizi casti uchazecu co je ceka a nemine. Preji hodne uspechu Daus
DAUS :: Datum založení: 11. 11. 2008 :: celkem 6 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu NOVIS_ 13:28:20 25. 11. 2008
default.png
Jo jo každá rada dobrá :-) Dausi prosim tě můžeš mi sem napsat tvůj email nebo se ozvi na pitr.novak@seznam.cz měl bych ještě pár dotazů.Dík

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GOOR00 22:29:57 15. 11. 2008
default.png
Koukám, že se některé věci změnili co sem tohle obíhal. Nezapomenu na fyzické na Měříně a na jejich 25m bazén, kde na 1 straně byl snad 1,5m hloubka a na druhé 20cm :D. Otáčet se tam bylo spíš pro želvu nebo kajmana. Ale zdravotní prohlídka probíhala kousek od Barťáku a celá, jen začátek byl na Barťáku, tak asi se snaží ušetřit, ale bylo to míň lítání. Tak doufám, že ty začátky přežiješ jako ostatní a budeš s námi chránit lidi, ale nezapomínej, že jedním z těch lidí co chráníš si i ty sám.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAUS 16:27:02 12. 11. 2008
Daus.jpg
to tomy: psal jsem to v praci a delal u toho dalsich x veci. minimalne preklepu tam bude urcite dost, slo hlavne o predani te informace ostatnim. to bicak: dik za kladnou reakci. jo a vyslo mi to.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TOMY 16:01:05 12. 11. 2008
default.png
Dausi, když už sem něco píšeš tak si to po sobě přečti, přeci jenom je to tvůj projev... Ale jinak obsah docela zajímavý

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BICAK 15:21:12 12. 11. 2008
default.png
Z toho si nic nedělej. Nenapsal jsi akorát jak jsi dopadl. Celý článek jsi napsal moc pěkně, jak obsahově, tak pravopisně. Málokterý uchazeč o práci u PČR se zde takto prezentuje. Držím palce ať to vyjde.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAUS 11:29:01 11. 11. 2008
Daus.jpg
nezkopitoval jsem "v" clanek zacina: "V prubehu prijimaciho rizeni"

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio