Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

absurdity PČR

Tak nám dnes na OŘ PČR zakázali mít v kancelářích a na chodbách květiny......za chvíli to budou fotky rodiny v rámečku nebo pod sklem a pod. Vzhledem k tomu že v práci trávím většinu svého času mi to přijde ne fér a nelogické! A jak je to u Vás? Pochlubte se.
BASS22 :: Datum založení: 12. 11. 2008 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu NEPO 21:21:33 12. 11. 2008
default.png
Slova nejmenovaného velitele: "Tak na kdy Ti mám naplánovat tu čtyřiadvacítku do zelených?" Ach jo, vždyť jeho podřízení mohou být nakonec rádi, že si mohou ještě vybrat termín, kdy MUSÍ jít ZADARMO do práce, a nejsou jim tyto služby na oltář vlasti nařizovány na jim nevhodné dny!!! To je ale hodný pan velitel, že? Zneužívání institutu 150 hodin ročně pokračuje stále dál, i když v menší míře, než vloni. Nic se nezměnilo, jen u policistů, kteří tuto kvótu splnili v průběhu tohoto kalendářního roku dříve, již najednou nedochází k plánování do mimořádných služeb. Proč? Protože by se jim musely proplácet přesčasy. V kontrastu toho znám pár kolegů, kteří měsíčně odpracují i 80 hodin placených přesčasů, podotýkám ale, že poctivě odšlapaných na ulici, a nezávidím jim to, spíše je mi jich líto!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MATY 20:49:33 12. 11. 2008
default.png
To jsi na tom celkem dobře. Mě byla roztrhána fotografie mého synka už před pěti lety. Ale nic nového pod sluncem. Sloužím skoro dvacet let a pamatuji doby, kdy se dávalo deset na tři za kopírák na stole. Co kdyby nějaký agent CIA, kterej je nebezpečnej a je zlej, si přečetl, že jsem ten den vytěžil babičku, které někdo krade ve sklepě uhlí. :) Některé věci je třeba brát s humorem a třeba se jednou rozhodneš napsat paměti. Tak aspoň bude o čem psát. A máš velkou výhodu. Tak velká akumulace idiotů, která se zrodila v Občanském fóru a transformovala se do současné politiky a vedoucích funkcí, by se jinde těžko hledala.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio