Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

cestovní výdaje dle §149 na OŘ Břeclav

Dobrý den ! Jak se u Vás řeší, respektive se budou řešit cestovní náhrady dle §149 pro policisty kterých místo bylo zrušeno a byli převedeny jinam ? Na OŘ Břeclav nemají o uvedeném nároku ani tušení !!! a již se snaží (sice v dobré víře)objednat stravenky což samozřejmě proplacení cesťáku vylučuje. Nikdo nám ani neřekl jaký tiskopis bude potřeba, klasický asi možný nebude, protože nemá 30 kolonek. Sice pan Burda tvrdí, že služební funkcionáři byli upozorněni, ale zřejmě jenom na ICP, protože tam se o proplácení otevřeně mluví na poradách, ale okresy kam přejde část policistů z ciziny mlčí.
JANA-789 :: Datum založení: 20. 12. 2007 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu LUCAS-3 12:20:08 23. 10. 2008
default.png
Taky jsem na OŘ Břeclav. Do práce to mám 35km, auto mi nikdo nezaplatí. Jedinná věc je těch 60kč za šichtu.. I tak je to lepší než drátem do oka..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KUBA 23:53:46 07. 07. 2008
default.png
taky jsem se snažil o povolení soukr. auta, ale nepochodil jsem. Nyní se trochu zlepšila situace a tak jdu po stravném, ale taky jsem se dočkal jen samých odmítavých reakcí. Zajímalo by mne jak to máš se stravenkami, jestli je bereš.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARCUS 20:34:29 02. 07. 2008
Marčus.jpg
mám přiznáno: jezdím soukromým autem, na které musím platit havarijní pojištění - náhrada za jízdenku ČD 2tř. Stravné při 12hod. směně = 60,-Kč. Každou směnu absolvuju cestu 1+1hodina ale protože nemám směnu VÍCE než 12 hod, tak jen 60,-(nad 12h je 90,-). Že bych dostal náhradu za PHM a auto a pojistku se mi může jen zdát. Není prej v zájmu sboru abych používal své auto, je to v mém zájmu. Ale aspoň něco. Je tu víc lidí, kteří neberou vůbec nic.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)