Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Policie ČR neproplácela nezákonně nařizované přesčasy (REDAKCE)

Policie ČR neproplácela nezákonně nařizované přesčasy
Ochránkyně práv se zastala policistů
Foto: ilustrační

Ochránkyně se zastala policisty, kterému Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje zamítlo žádost o proplacení nezákonně nařizovaných přesčasů. Policistovi byly z důvodu podstavu příslušníků střediska dva roky nařizovány přesčasové služby. Nebyly ale zaplaceny s odůvodněním, že je pokryl služební příjem.

Autor: redakce
Publikováno: 22. 11. 2015
zpět na článek

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu XXX 18:48:30 23. 11. 2015
default.png
Bohužel plánování celých služeb zdarma do 150 hodin se děje neustále, např. Ochranná služba PČR (kámoš tam dělá na objektech), ale věřím, že i jinde ... v době, kdy se kvůli migraci a teroristům neustále hovoří o posílení personálních stavů a navýšení prostředků bezpečnostním sborům a ochrana obyvatelstva se stává prioritou číslo jedna, nejsou schopni ani zaplatit svým již tak špatně placeným zaměstnancům vykonanou práci, no nevím...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)