Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Byty

Zdravím. Chtěl bych se zeptat jestli se dá (konkrétně v Brně) zažádat o nějaký byt, který se přiděluje policistům s nějakým výhodným nájmem. Mám trvalé bydliště v Brně ale kvuli špatné rodinné situaci bych se rád odstěhoval od rodičů. Tak jestli je tu nějaká šance nebo jestli s tím máte někdo nějaké zkušenosti. Předem moc dík za odpověď.
SLEEPER :: Datum založení: 14. 11. 2008 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu FESOF 17:25:16 20. 11. 2008
default.png
Hypotéku dostaneš ikdyž máš poměr na dobu určitou. Alespon co vím určitě tak u ČS.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SLEEPER 22:23:51 17. 11. 2008
default.png
Dlouho nesloužím to je pravda a proto hypotéka nepřichází moc v úvahu. (služební poměr na dobu určitou) Ale stejně díky za odpověď.. aspoň vím, že tudy cesta nevede.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KLERIC 16:21:35 17. 11. 2008
default.png
Dle tvého dotazu asi moc dlouho nesloužiš že? Pokud nejsi matka samoživitelka, nebo nějakej protekční parchant tak na byt od policie v Brně zapomeň. Já jsem tady už osm let a pořád nic takže statečně do hypotéky kolego.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio