Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Převedení §25

Zdravím kolegy, nedávno jsem si podal žádost o převedení ve stejné služební hodnosti na uvolněné služební místo a čekal jsem na rozhodnutí. V průběhu řízení se v mém rodinném životě změnily okolnosti a proto jsem požádal o zpětvzetí mé žádosti. Následující den po tomto mi došlo rozhodnutí, jež jsem odmítl převzít, protože řízení o převedení musí být zastaveno (§179). Bohužel policie postupovala jako vždy přísně logicky a na moje místo (které jsem ještě neuvolnil) převedla jiného kolegu. Jak teď má nadřízený postupovat? Podle mě zastaví řízení o převedení a rozhodnutí pro kolegu (toho, který má jít na moje místo) nějakým způsobem musí zrušit. Podle jakého ustanovení jakého zákona to jeho rozhodnutí zruší? Mají nějakou možnost jak mě přinutit místo opustit (myslím oficiální, neoficiáln si budu muset vyžrat sám:-)
STIRLING :: Datum založení: 16. 11. 2008 :: celkem 0 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.