Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Boty S.W.A.T.

Zdravím, chtel bych se zeptat na zkušenosti s touto obuví. Chci si koupit boty do služby ale nevím jaké. Jsou k mání např. na actionzone.cz. Píšou tam: "Atletická, lehká, kožená textilní obuv určená pro profesionály prosazující zákon.":-) Tohle podbízivé heslo ve mě tedy moc důvěry nevzbudilo... Jaké máte zkušenosi pls? nebo nejaké uplně jiné boty? Dik
DAUS :: Datum založení: 18. 11. 2008 :: celkem 9 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu KOVIK 21:53:29 05. 12. 2022
default.png
Nosím třetím rokem do služby a nemůžu si je vynachválit. Poměr cena/výkon super. Kvalitně provedené. Pohodlné. Podešev drží na všech površích. Určitě neprohloupíš.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu J-WAYNE 16:56:10 23. 11. 2008
J.Wayne.jpg
s.lv: jj Hi-Tec Magnumky mám Midnite plus, sehnal jsem je za pěknou cenu od kluka z Městské policie.. A chodí se v nich perfektně.. ;o)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu POR-BC-KRYSTOF-GABRIELSSON 14:29:40 19. 11. 2008
por.Bc.Kryštof Gabrielsson.jpg
Svého času jsme fasovali boty od firmy Prabos(ve výstroji AČR i SPJ). Za sebe mohu říct, že jsem do současné doby dost spokojený. Jsou pohodlné a není v nich zima. V kombinaci s dobrými ponožkami je to super. Mohu jen doporučit. Vhodné na pěší - do auta už je to horší, ale viděl jsem kluky jezdit i v nich (existuje i kotníčková verze - používá OHS Zlín - starší kluci - chce to po služebním zavolat a zeptat se přímo tam).

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LENNY 14:28:07 18. 11. 2008
default.png
www.armed.cz/obleceni-a-obuv/obuv/vojenska-obuv/kanady/boty-para-s-ocelovou-spickou-mil-tec/

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LENNY 14:26:53 18. 11. 2008
default.png
www.armed.cz/obleceni-a-obuv/obuv/vojenska-obuv/kanady/boty-kozene-para-s-ocel--spickou-mil-tec/

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LENNY 14:26:32 18. 11. 2008
default.png
http://www.armed.cz/obleceni-a-obuv/obuv/vojenska-obuv/kanady/boty-kozene-para-s-ocel--spi...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu S-LV 13:57:51 18. 11. 2008
default.png
Záleží kolik chceš do bot investovat...V Action Zone jsem koupil super ponožky - NanoSilver, opravdu doporučuju. Ale když půjdeš trochu do hloubky, tak zjistíš, že část sortimentu v tomto obchodě jsou kopie slavnějších originálů... Např. kalhoty Cop x kalhoty 5.11(vlastní zkušenost je taková, že prvně jmenované "odešly" podstatně dřív). Pokud jde o boty jednoznačně z vlastní zkušenosti můžu doporučit boty Blackhawk,cena je vyšší, ale jak se říká "mladý voják, kouzelník", takže se dají sehnat i mnohem levněji... No a pokud jezdíš někdy do Prahy, na PZE-Štěrboholy, je veliký outlet různých značek a mimo jiné je tam obchod i Hi-Tec a jejich Magnumy jsou tam za bezva ceny!!! Ať je to jak je to nohy musí být v pohodě a naše boty Ti to nedopřejí:-( bohužel...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu M4RTIJN 13:30:41 18. 11. 2008
default.png
Já si před pár dny shodou náhod, právě boty Original S.W.A.T. Classic 6 koupil. A to v kamenném obchodě Action Zone (v Brně). Měl jsem je na nohou pouze jednu službu, takže je nechci vychvalovat ani zatracovat, ale zatím vypadají a chodí se v nich skvěle. Rozdíl od našich nafasovaných poloGottek je markantní. Tohle sou už totiž opravdu boty :-) Máš možnost si do nich ještě zakoupit spec. vložky s takovým polštářkem pod přední částí chodidla a pod patou (cca 3 za kila), takže pokud v nich budeš hodně šlapat, tak doporučuji koupit i tohle. Takže sic je mám chvíli, ale už ti je rád doporučím :-) Co se týče obchodu Action Zone, tak pán tam byl zlatej, pomohl poradil. Už navíc ví, co potřebujeme, protože mu tam chodí spousta poldů. No a pokud něco nenajdeš na webu actionzone.cz, tak doporučuji zavolat, nebo mejlovat a domluvit se s nimi, co přesně potřebuješ a myslím, že ti určitě vyhoví jak nejlíp umí. Měj se kolego.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TEMPEST 12:27:43 18. 11. 2008
default.png
mám armádní kanady - podrážka Vibram a vršek goráč a jsem moc moc spokojen, jukni po armi shopech daj se tam sehnat (občas) jinak to chce známého u armády, naše pseudo kanady jak letní tak zimní stojí za prd, možna kluci z SPJ apod fasují něco lepšího

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio