Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Ledvina

Mám jít na zdravotní porhlídku. Vím že nejste doktoři ale možná jste měli podobný problém nebo máte nějakého známého. Mám jednu ledvinu na jiném místě než má být. Zhruba v oblasti slepého střeva. Je uplně funkční jen je na jiném místě a otočená. Posledni a jediný problem jsem s ní měl naposledy před 3 lety když jsem mel zánět močových cest. Nevite zda to je problém ?
MEDIC :: Datum založení: 20. 11. 2008 :: celkem 26 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu MEDIC 09:55:52 27. 03. 2009
default.png
Tak jsem dostal "A". Vrozena vada bez trvalych nasledku. V kvetnu nastupuju k PMJ, jsem zvedav co na me budou rikat kluci usaty :D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MEDIC 14:16:06 09. 03. 2009
default.png
Nevite jak dlouho trva te komisi nez rozhodne ? Stihnou to do 14 PRACOVNICH dnu ?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MEDIC 11:46:20 09. 03. 2009
default.png
Takze sem byl na zdravotce. Tam sem (ja blbec) rekl ze mam posunutou ledvinu. Na to me rekli ze musim jit na vysetreni na nefrologii. Tam jsem byl a zaver je ze ji mam posunutou, nehybe se, a moc i krev sou v poradku. Ted jdu na postu to poslat, tak sem zvedavy co z nich vyleze.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MIREK_CZ 18:04:38 30. 11. 2008
default.png
Jo, tak to je dobré. Děj vědět jak jsi dopadl u policejního doktora. Přeji úspěch.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MEDIC 17:13:07 25. 11. 2008
default.png
Tak sem byl za doktorem (poprve za 2 roky co sem u něj) a ptal sem se co že to vlastně v té kartě mám. Ze začátku na mě koukal a nechápal proč sem za ním vůbec zašel. No potom z nej vylezlo že to není žádná vada jen je ledvina posunutá kousek v pravo. A že se nemám bát že ještě nezažil že by kvůli tohodle někoho nevzali. Ještě mi změřil tlak který byl v pořádku a ve čtvrek mu mám donést moč. Ale prej všechny předchozí rozbory moče byly ok.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PIM-BURGER 11:40:51 25. 11. 2008
Pim Burger.jpg
Mini: Možná, že když jdeš na přezkum, tak to tak je, ale co se týče vstupní prohlídky, tak jsem se setkal jen s tímhle postupem. Ono je to logický, protože kdyby se bral v potaz názor normálních doktorů při vstupní prohlídce, tak ti může obvoďák napsat, že ničim netrpíš a bylo by. Takhle je to komplexní a danní doktoři pak rozhodnou, jestli máš A nebo D. Medic Jestli je to tak, to je pro tebe jen dobře. I tak bych si dal ale pozor. Ale to je jen tvoje rozhodnutí, jestli jsi tak poctivý a statečný, že budeš riskovat neúspěch. Každopádně přeju hodně štěstí a ať ti to vyjde.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MEDIC 08:00:36 25. 11. 2008
default.png
Pim Burger: na JIPce sem byl protože nevěděli co mi je. Vše ukazovalo na slepé střevo ale testy říkali že slepé střevo to není. Po 2 dnech mi udělali ultrazvuk a přišli na to a za 4 hodiny po tom bylo vše ok. Měl sem nelečený zánět močových cest. Jak ríkam jdu k tomu specialistovy, necham si udělat testy na moč a vyšetřit se a pak uvidím.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MINI 07:14:46 25. 11. 2008
default.png
to Pim Burger: možná je to všude jinak, možná se v jedné věci pleteš. I nepolicejní doktoři k tomu mají co říci. Pokud jdeš na přezkum zdr. stavu, tak jdeš k normálnímu "civilnímu" specialistovi...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PIM-BURGER 19:54:05 24. 11. 2008
Pim Burger.jpg
Jenže tohle občas není o podvodu a ohrožování ostatních. Vem si spíš situaci, kdy tu práci někdo vážně chce dělat a má třeba ploché nohy nebo mu chybí dva prsty na levý noze. Normálně ho to neomezuje a myslim, že s něčím takovým může plnit službu na 100%, ale nevejde se do lékařských tabulek, protože má zranění s trvalými následky ( mluvím teď o případu s prsty na nohou) a tudíž není pro práci u PČR schopný. A můžeš pak doktorům stokrát vysvětlovat, že by z tebe byl dobrý policista. Nebo tento případ s ledvinou - normálně s tím člověk žije, v ničem ho to neomezuje, ale lékař se rozhodne, že pro PČR není vhodný. A to je prostě nefér. A takových případů si můžeš vymyslet milion. Souhlasím, že podvádět se nemá a není to nejlepší start, ale když to člověk chce dělat a chce to dělat dobře, tak jsem k tomu mnohem smířlivější. Jsem např. zvědavý, jak to bude nejen policie, ale i armáda dělat, když rapidně stoupá počet alergiků - v budoucnu bude hodně těžké sehnat tolik kvalitních lidí bez alergie.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VLASTA 19:26:23 24. 11. 2008
default.png
jak chcete, jako případní budoucí policisté, prosazovat právo, když už teď, před nástupem k PČR, vymýšlíte jak sami podvádět. A pokud se chystáte sloužit tzv. "na ulici", kde se váš kolega bude muset spoléhat na to, že mu při zákroku budete "krýt záda", potřebujete krom fyzičky a správné psychické vyrovnanosti i vynikající zdravotní stav (to je totiž důvodem, proč se zejména tyto tři prověrky před nástupem k PČR dělají). A jak se tady někteří prezentujete, tak se nedivte déle sloužícím, že nejsou nadšeni když s vámi mají sloužit. Ono jít do zákroku např. s psychicky labilním jedincem, který při větší fyzické zátěži zdravotně zkolabuje, se jeví jako "sebevražda".

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio