Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Policie METRO

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, zda někdo z Vás neslouží v Praze na oddělení METRO, zda by mi mohl dát nějaké info, jak to tam chodí, náplň práce, směny... budu tam nastupovat, ale nevím moc interního infa. Na intranetu jsem něco málo našel, ale moc toho nebylo, taky by mě zajímaly poznatky spíše od vás, kdo tam sloužíte a nebo víte o tom více. Díval jsem se tady na fóru, zda něco nenajdu, ale nic k METRU tady není anebo jsem nenašel. Hodně lidí (ale neslouží tam, proto píšu tady) má na to názor, že to je zašívárna, že se tam nic nedělá.... Což si zase nemyslím, protože kriminalita v METRU není asi malá...
NADARAN :: Datum založení: 04. 02. 2016 :: celkem 5 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu NADARAN 20:26:43 04. 02. 2016
default.png
A zapomněl jsem na jednu věc: Díky moc za info!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio