Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Soutěž o lístky na film "13 hodin"

Zdravím, máte možnost vyhrát zdarma dvě lístky do kina na film "13 hodin". Musíte napsat vlastní článek a zaslat nám jej na e-mail info@ozbrojeneslozky.cz nejpozději do 20:00 hodin dne 9. února. Délka článku musí dosahovat nejméně 500 slov (cca jeden list). Pokud jste příslušníkem bezpečnostního sboru, ozbrojených sil nebo pracujete u ZZS či obecní policie, napište na téma „můj všední den“, abyste tak popsali svoji práci. Ostatní „civilové“ píšou naopak na téma „proč si vážím…“ a vyberou povolání jako hasič, voják, policista atd. Více zde - http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/13-hodin-recenzovat-film-nebo-analyzovat Sice nejsem dítě štěstěny, ale přesto to zkusím ...
DEBORA :: Datum založení: 05. 02. 2016 :: celkem 5 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu FOXX 12:01:59 11. 02. 2016
Foxx.jpg
DEBORA [2016-02-11 10:15:35]: Skvela prace, napsala jsi to moc hezky!!:-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DEBORA 10:15:35 11. 02. 2016
Debora.jpg
Tak to jsem fakticky vůbec nečekala, že mi to vyjde. Jen jsem to napsala co mám na srdci a oni mě vybrali jako první. Ty jo ... fakt jsem to nečekala. Mám z toho dobrý pocit a děkuji redakci.
http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/dagmara-krckova-vazim-si-soutezni-clanek-ktery-zahrej...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DEBORA 11:10:39 05. 02. 2016
Debora.jpg
Sice nejsem dítě štěstěny, ale už se na tom pracuje. Sama jsem zvědavá co z toho mi na jednu stránku vyplyne ...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio