Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Specialista pro ziskavani a vyhodnocovani informaci

Dobry den, Rad bych se zeptal na par veci ohledne pozice uvedene v nazvu vlakna v Hradci Kralove. Mate nekdo s touto pozici zkusenosti? Doporucili byste ji? Jaka je pracovni doba a jak prace probiha? Jake jsou platove podminky? Jak probiha trenink - jezdi se do jineho mesta, je moznost vybrat si kam, nebo je trenink v HK? Nejake zajmavosti? Dekuji za odpovedi a omlouvam se za diakritiku.
LJUBA :: Datum založení: 13. 03. 2016 :: celkem 11 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu LJUBA 17:17:42 13. 03. 2016
default.png
Dekuji za odpovedi.. Poslal jsem pozadovane dokumenty.. Stranky BIS jsem prosel a prave pisou, ze hledaji jak VSskolaky tak SSskolaky na ruzne pozice. Uvidime, jestli a co mi odpovi. Jeste jedna mozna hloupa otazka - da se ve sluzebnim pomeru rozumne skloubit pracovni a rodinny zivot? Urcite ne tolik jako prace po-pa od 8 do 4, ale i tak nejak, aby to fungovalo? Dekuji

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FIZIRN 17:03:34 13. 03. 2016
default.png
Je to jak píše apep, služba u BIS. Na začátek bych Vám doporučil navštívit internetové stránky, aby jste měl alespoň základní představu, čím se BIS zabývá. Pokud Vás to zaujme, pošlete požadované dokumenty a čekejte, jestli se Vám ozve personální, která zákl. informace poskytne. Jinak je to klasický sl. poměr.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu APEP 14:21:58 13. 03. 2016
default.png
To je místo u BIS, o tom tady nikdo nic neví a jestli ví tak určitě nic nepoví.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio