Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Kemp Praha - zkušenosti

Zdravím, minulý víkend jsem absolvovala náborový kemp v Praze v Hrdlořezích a chtěla bych se podělit s tím jak to probíhalo, jelikož ani já jsem se před kempem toho moc nedočetla. Lidi tu furt shánějí informace jak to probíhá, ale po obsolvování se málokdo podělí se zkušenostmi. Můžu říct, že fyzicky to bylo náročné a to nesedím a neválim si zadek doma. Sportuji několikrát týdně, ale jsem celkem silná kuřačka, takže ta fyzička na běh nic moc. :D Po příjezdu na kemp se jako první dělají fyzické testy na bodování (kliky,běh na 1 km, člunkový běh a celomotorický test). Já osobně jsem ve fyzických neuspěla, nesplnila jsem minimální počet kliků, což je 18. Dala jsem jich sotva 13, takže to jsem dost podcenila. Na kempu se celý den moc nezastavíte, nemáte ani čas něco sníst pořádně mimo oběda. Na celý den je připravený program, který obsahuje jak fyzické, tak psychické testy. Čekají Vás různé modelové situace, na které se stejně předem nemůžete připravit. Jediné na co se dá v tomto kempu připravit jsou fyzické testy, ale nemyslete si, že se po několika letech zvednete od počítače a za měsíc budete připraveni. Naopak tam ale byli někteří, pro které to byla úplně hračka. To záleží už jenom na tom, kdo je v jaké kondici. Vzbudí Vás v noci po náročném dnu a čeká Vás běh atd.. To je asi tak vše co bych napsala. Kemp mám oficiálně splněný, protože tam více záleží na psychotestech, v kterých jsem uspěla. Teď už jen dodělat fyzické a hotovo. :)
NICOLETSTAG :: Datum založení: 17. 03. 2016 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu MAHANIK 07:30:58 21. 03. 2016
default.png
Díky za informace, mě kemp čeká 2.4 v Praze. Mohu se optat jestli se ten kilometr běhá na dráze a jaký tam byli průměrné časy?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio