Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

brokovnice

Takže po prožitém zákroku proti psovi mám dotaz, jak získat a lze v běžné službě mít např. ve vozidle brokovnici ? Při služebním zákroku se nám totiž stala nemilá věc a to že bojové plemeno psa (z kterého majitel udělal rapla) napadlo více osob a při zásazích 9 mm luger nijak nereagoval, neb jsme psa prostřelovali a ten dál klidně útočil (stavěcí účinek náboje je prakticky žádný). Pes dostal podstatnou část palebného průměru z mé i kolegovi zbraně a bylo dost tristní pozorovat jak dál útočí a z střelby si prd dělá
TEMPEST :: Datum založení: 27. 11. 2008 :: celkem 6 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu GENERACNI-SPUNT 19:30:06 29. 01. 2010
default.png
Před řadou let, celníci číhali na „škodnou“ na soukr. polní cestě patřící jednomu sedlákovi. Zde je napadl vlčák, který běhal volně po poli mezi kravami.Koupil jí z „makarova“ (Pi vz.82) šikmo do krku, střela vyletěla za pravou přední lopatkou. Pes se z toho vylízal přišel ale o hlasivky. Celníci práskli do bot. Důležité kam zvíře trefit!No to ale ví každý myslivec, netřeba mít pumpu s šestkami broky. Ostatně ten kolega co se tady v loňském roce přetřásal,tak ten dokonce údajně v podnapilém stavu zastřelil psa i páníčka., a snad ani nepřebílel. Tak že jestli to nebude pazourama....!


Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ANDYS 18:19:31 29. 01. 2010
default.png
Tak tohle by mě fakt zajímalo.
Kolik nábojů bylo potřeba? Pokud to byla postatná část pal. průměru hlídkaře, tak mi to vychází na 28 nábojů, tomu se mi nechce věřit. Počítám že 50% je podstatná část pal. průměru. Tomu se mi opravdu nechce věřit. Standartní munice 9mm Luger neni nic moc, ale i tak nadělá slušnou paseku.
Dej k tomu víc info.
Dík.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JOHNYJFK 00:33:47 30. 11. 2008
johnyjfk.jpg
nemilá zkušenost a je to síla. Pokud se toto opravdu stalo, tak ho zkusím smahnnout služebním železem opakovaně, pokud ne tak šup hup do auta a auto použiju jako zbraň a nebo jako úkryt. Kasr nemá cenu používat. Jedno řešení je fasovat do hlídky 3 ks uspávavích střel foukaček. Jak jsi nakonec dopadl ?????? :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PIM-BURGER 20:29:16 27. 11. 2008
Pim Burger.jpg
Jen jedna otázka mimo - jak jste to nakonec vyřešili a jaký byly škody na tělech??

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OO 20:00:17 27. 11. 2008
default.png
Musíte je nejdříve mít na útvaru. Pak Tě na ní proškolí. Do služby si ji ovšem budeš pravděpodobně moci vzít jen na rozkaz velitele na některé naplánované akce.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SKOLAK 19:53:19 27. 11. 2008
default.png
teď jsi mi trošku nahnal strach..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio