Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Služební focení

Je to sice hloupej dotaz,ale zajímalo by mě,jaká košile je nejlepší k focení na služebák(aby mě v růžový nevyhodili:-D) a po jaky době služ.průk. dostanu do ruky...diky moc za odpověd
PUMPLAY :: Datum založení: 28. 11. 2008 :: celkem 23 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu LENNY 17:54:31 03. 12. 2008
default.png
to pumplay: U jakého stolu jsi seděl toho 1.12. na Bartolomějský? (ber to od dveří), mám dojem, že jsme byli společně i na fyzických testech.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TIN 09:12:33 03. 12. 2008
default.png
Panove a damy pri foceni plati vseobecne-byt slusne ostrihan a oholen. Proste jako na OP a rady typu mirne strniste atd to vubec neposlouchejte to je vyplod nejakeho choreho mozku. Myslim ze jsi nastoupil nebo chces nastoupit k policii tak se prizpusob standartu..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PUMPLAY 22:38:54 02. 12. 2008
default.png
to lenny: sem na jednicce...na Maly Strane,jako jedinej novacek ale zatim to vypada na pohodu...nechtel bych dostat Krakovskou:-D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LENNY 14:18:38 01. 12. 2008
default.png
to pumplay: Ahoj, tak na jaké oddělení a do jaké části Prahy jsi byl přiřazen?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu M4RTIJN 06:19:37 01. 12. 2008
default.png
A co my s tím? Tím se chlubíte, že jdete do civilu? Může snad mít otázky jaké chce a Vám to pane kolego může být jedno, ne? Jdete přece do civilu :o) Co je Vám do toho na co se ptá? Od toho tady "diskuze" je. Když se Vám to nelíbí, tak nereagujte vůbec.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LENNY 23:30:36 30. 11. 2008
default.png
to pumplay: No, tak to je dobrý, takže se zítra určitě potkáme ;-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ZEUR 23:24:19 30. 11. 2008
default.png
No já jsem měl dojem, že povinností je vypadat slušně atp. O formulaci: "být řádně oholen" nevím. Já osobně nosím něco jako bradku, takže nevím jak chápat termín "řádně oholen". Táta slouží už asi 30 let u armády a říkal, že za totaliti se museli všichni holit uplně. Ale že by taková povinnost byla u policie......Potkávám hodně policistů, kteří mají různé sestřihy fousů.....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NEPO 20:27:27 30. 11. 2008
default.png
Nedalo mi to, musím přidat svůj postřeh, a pro někoho možná radu, přinejmenším k zamyšlení. Já sám níže popsané budu praktikovat při dalším focení na nové služební průkazy, až se zase budou za pár let obměňovat (možná). Doporučuji přijít k focení mírně NEoholen!!! Proč neoholen? Protože řádně být oholen do služby je jedna z povinností policisty, a je potřeba si otevřít záchranná vrátka. Pak příjde nějaký pantáta kontrolní na kontrolu, a ejhle, pokud nejsi řádně oholen, případně někomu rostou velmi rychle vousy a ke konci služby už není patrné čerstvé ranní oholení, ihned se toho pantáta kontrolní chytí a už má argument proti řadovému četníkovi a flastr je na spadnutí, nebo se dá přinejlepším očekávat. Jenže fotografie policisty ve služebním průkaze by měla odpovídat reálnému policistovi ve výkonu, čili když bude chtít někdo někoho oflastrovat, že je neoholený a na fotografii ve služebním průkaze má rovněž zjevně "strniště", dotyčný policista může tvrdit, že chce vypadat tak, jakou má fotografii ve služebáku, a kupodivu pak kontrolní chroust a pan hééér director na oddělení má pramalou šanci dotyčného oflastrovat za neoholenost. Tímto nedávám návod, jen dávám příklad, který pár mých kolegů zdárně využívá při snaze vedoucího o potrestání za neoholenost. Každý si to přeberte po svém! Zatím to funguje!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MYSAK 18:02:49 30. 11. 2008
default.png
A to jsi byl přijat k policii, když máš takovýhle otázky? Pak ta policie má nějak vypadat. Ještě, že jdu do civilu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PUMPLAY 15:46:40 30. 11. 2008
default.png
Ahoj,no tak zítra se fotim v Praze...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio