Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

bližší info ZOP Praha

Ahoj, měla bych dotaz jak probíhá ZOP v Praze. Hlásím se k PČR a mám pětiletého syna. Tedy se snažím zjistit bližší info jestli je nějaká možnost dojíždění, tedy od kolika do kolika je výcvik + jestli se jedná přesně o 12 měsíců. Děkuji za všechny odpovědi
VERONIKA88 :: Datum založení: 10. 05. 2016 :: celkem 10 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu TERISHKA8-GMAIL-COM 12:49:57 28. 11. 2017
default.png
AF13 [2017-11-28 12:45:28]:
No auto mám, takže bych to na policejní akademii stihala. Je adresa policejní akademie na ulici Lhotecka, ze ano?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu AF13 12:45:28 28. 11. 2017
default.png
Info by Vam mel dat personalista, ale problem je, ze i to bude bez zaruky. Neb se koncepce ZOP prave meni a i kdyz se nemenila, tak ne vzdy lidem vse v ramci ZOP navazovalo. A ZOP neni treba byt cely den, zacatek rano bude cca 6.30 - 7 hod., coz asi bude se skolkou dost problem. Holt PCR je nastavena pro prijimani 18ti letych s bydlenim u rodicu. Na to, ze maji starsi zajemci rodinu, plati nekde najem apod. ... na to sere pes, bohuzel.

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TRNKALINKA 10:54:27 28. 11. 2017
default.png
Ahoj,tak nejlepší informace bych hledal asi přímo v místě, kde ZOP probíhá, tj. v Hrdlořezích. Pokud budeš ubytovaná na Petřinách, tak bych hledal školku raději někde v Hrdlořezích, nebo po cestě - Petřiny a Hrdlořezy(Spojovací) to je opačný konec Prahy. Sice tato dvě místa spojuje luxusní tj. nepřestupní tramvaj linky č.1, ale doba jízdy je 45min. + cca 15 min ze Spovací přímo do školy. Tj. 1 hod. v případě, že jedeš bez komlikací. Zjisti si od/do kolika je vyučování a prohledej na netu školky v okolí.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TERISHKA8-GMAIL-COM 10:20:00 28. 11. 2017
default.png
Ahojky. Řeším podobnou situaci. Já pocházím z Ostravy a chci studovat v Praze na ZOP, ale je velký problém s naleznutím školky pro mou čtyřletou dceru...plus ubytování, které je v Praze dost drahé. Jedině na rodinnou ubytovnu na Petřinách, kde nám na základě podepsané smlouvy přidělí i trvalé bydliště. Problém je ale v tom, že nejdříve musím sehnat školku a poté můžu podepisovat smlouvy s ubytovnou :-/ Je to všechno na prd....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)