Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Rozhovor s panem Kubicem

Na iDnes vysel tento rozhovor s panem Kubicem: zpravy.idnes.cz/kubice-politici-nas-prastili-klackem-po-hlave-faz-/domaci.asp?c=A081128_090946_domaci_bar A zajima mne, zdali o tomhle by nemel vyjit clanek i zde na Policista.cz. Osobne si pana Kubiceho vazim a dekuji mu a myslim si, ze jeho odvaha by mela byt ocenena i ostatnimi policisty a cilem by melo byt, aby skutecne policie a policiste se nemuseli bat vysetrovat organizovany zlocit a aby tento stat se dostal z toho srabu, ve kterem je. Mozna se mylim, ale pak mne prosim vyvedte z omylu, ze je to jinak a ze prace u policie nebude nakonec zuzena jen na fungovani setreni kradezi nejake duchodkyne v samosce a velke ryby a mafiani se nam budou smat a budou to vazeni obcane (tohle uz tady v historii bylo mockrat a 20ta leta v americe jsou jeste dnes inspiraci pro gansterky, ale doufam, ze tohle nechceme).
HONZAS :: Datum založení: 28. 11. 2008 :: celkem 0 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio