Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

ACR vs POLICIE

ma nekdo zkusenost pracovni cinnosti u policie apak prestup k ACR, pro srovnani
OTA :: Datum založení: 01. 12. 2008 :: celkem 6 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu CODY 21:58:59 16. 01. 2010
Cody.jpg
Brigádní již není,ono spoustu věcí již není-postupně jde ačr dopr....
Dojíždění,zima,hlad,nevyspání,vyčerpání-to je realita bojovek,na druhou stranu v lesích člověk ušetří peníze protože nedojíždí a jídlo má zdarma.V roce 2007 jsem strávil 96 z 365 dní v lese.Moc záleží na útvaru kam se člověk dostane něco jako OHS Krakovská versus PMJ=hrušky a jablka.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CHIP 18:50:39 16. 01. 2010
Chip.jpg
Všude je chleba o dvou kůrkách. Byl jsem pět let v armádě a teď kroutím desátý rok u PČR, tak snad můžu posuzovat. V armádě je v průměru o trošku větší peníz, zvláště když připočteš různé příplatky. (třeba já měl navíc výsadkovou a brigádní), navíc mi práce přišla trošku víc v pohodě než práce u četnictva.(Pokud ti teda nevadí jezdit v zimě v létě po Boleticích, Doupově a třeba Luisianě, kde tě prohání jako nadmutou kozu:-) Pokud jsi u bojováků, můžeš vydělat i nějakou kačku na misi. Navíc žádný hádky s drbany, tahání bezdomovců a fetek s céčkovou žloutenkou, řešení stížností a výslechy na inspekci.
Na druhou stranu, armáda ti nedává absolutně žádnou jistotu. Smlouva na dobu určitou není žádná výhra. Třást se každý dva roky zda ti velitel navrhne prodloužení smlouvy a koukat, jak mu kolegové lezou do prdele aby je doporučil, je docela o nervy. Nikde žádná jistota. Zruší ti útvar a je vymalováno. Když se musíš přestěhovat jen 300 kiláků, můžeš mluvit o štěstí. Pokud je člověku dvacet a je sám, celkem to jde. Pokud ti je 35 a máš na krku ženu s dítětem, je to nervák. To četník nezná.

Souhlasím (+ 2)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VRTULNIK-SOKOL88 18:45:47 01. 01. 2010
vrtulnik-sokol88.jpg
policisty armáda normálně přijímá...jen teď, vzhledem ke krizi a k tomu, že armáda je placená stejně jako cikáni z daní neberou lidi bez vojenského vzdělání, protože daně jsou stále stejné a cikánů přibývá a někde se na ně peníze brát musí, tak o to očesali nás.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MORAVEK 22:45:41 01. 12. 2008
default.png
Není nad to, srovnávat hrušky s jablky....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DREXA 19:54:04 01. 12. 2008
Drexa.jpg
Dave, dovolím si s tebou nesouhlasit. Před asi dvěma měsíci skončil kamarád u PČR a nastoupil k AČR. Takže to jde!

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAVE007 17:43:36 01. 12. 2008
default.png
K AČR tě od PČR nevezmou, mají to tak domluvené. Jinak nevím, zda-li jsi policista, ale asi těžko, protože srovnávat PČR s AČR nejde. Jsou to naprosto rozdílné složky.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 1)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio