Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Pro Ivana Langra

Dobrý den, chtěl bych Vám trochu přiblížit jak to chodí na takovém místním oddělení v Praze. Takže trochu k tomu dopisu pana Langra k Vánocům: v první řadě jak píšete, že reforma policie jde podle představ, tak by mě zajímalo jaké Vaše představy jsou, protože jestli jsou Vaše představy takové jak to na mnohých MO vypadá, tak nevím jestli nechcete Policii vyhubit. Např. u nás na nejmenovaném oddělení v Praze chybí mnoho policistů a hlídková služba se pomalu začíná rozpadat, např. včera měl jeden podotýkám zpracovatel musel mít hlídkovou službu, protože žádný policista z hlídkové služby na oddělení nebyl. Takový policista se má ale věnovat šetření a psaní spisů, aby měli poškození pocit, že policie dělá něco proto, aby byl pachatel dopaden a řádně potrestán. Místo toho dorazil do práce a zjistil, že není ani jeden policista z hlídkové služby, že musí jezdit venku a tudíž nemůže pracovat na svém. Tato situace je zcela běžná a velmi častá. Zároveň zjistil, že od 15:00 do 20:00 bude jezdit sám, protože není nikdo, kdo by mu dělal parťáka. Dále mu bylo sděleno, že musí střežit od 17:45 do 18:00 banky a to rovnou 4, takže by se musel naklonovat a to ne jednou. Pan Langer si zřejmě myslí, že i když policisté chybí, tak oddělení fungujou, ale je jen otázka času, kdy se něco stane a bude to obrovský průser. Např. kdyby zrovna v danou dobu střežení bank bylo na nějaké provedeno LP, nebo kdyby se samotný policista dostal do situace, kterou by zrovna sám nemohl vyřešit. Dále bych chtěl popsat trochu projekt P1000: pan Langer chce vylepšit naše prostředí, aby se nám lépe pracovalo. Na našem oddělení již rekonstrukce proběhla a mohu opravdu říci, že občané se na naší služebně budou cítit jak ve 21. století. I ve vedrech budou čekárny klimatizovány a dokonce zde bude další pracovní síla v podobě recepční, ale tento pocit u občanů skončí, jen do chvíle, kdy budou muset jít ke zpracovatelům do kanceláří, kde jsou ještě stařičké počítače a v létě tam je podobně jako ve skleníku. Takže nám všem se opravdu bude lépe pracovat, protože než přejdeme do našich starých kanceláří na nás dejchne krásné prostředí, které nám dodá sílu pracovat. Jen tak na závěr dodám už jen takovou malou kuriozitu, která u nás koluje: z hlídkové služby přibudou další zpracovatelé a protože nejsou počítače a ani nebudou, tak z jedné kanceláře, kde jsou dva policisté, se jeden odebere a dá se do druhé kanceláře, kde budou noví 3 policisté. Takže si myslím, že se kolegové budou moci po týdnu střídat třeba na nemocenské, aby měli kde pracovat nebo můžou dělat na směny. Hlavně, že je vše podle představ p. Langera. A bude hůř.
ICKER :: Datum založení: 04. 01. 2008 :: celkem 4 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu ZHNUSENY2 10:30:57 08. 01. 2008
default.png
Cukr a bič ILjušina funguje velice dobře. Cítím se jak spráskaný pes a přeslazených keců mám plnou hubu. Tak to má asi fungovat ta metoda, ne?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 17:41:56 06. 01. 2008
default.png
Prostě vyjedeš sám na zákrok, seřežou Tě, seberou kvér, dostaneš vlastním obuškem, od nadřízených dostaneš procenta a je to. Nebo to vidíš jinak? Myslíš si, že to Hurvínka zajímá? Ten musí vydržet co nejdýl, co nejvíc si nahrabat a adié, měl jsem se fajn, mám vyděláno a mám kontakty. Dámy a pánové, trocha věstectví: - vsaďte se, že Ivánek bude mít do dvou let nejpozději po skončení svého úřadování problémy se zapletením do org. zločinu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ICEMAN 14:06:01 06. 01. 2008
default.png
Tak po roce fungování nového služebního zákona to vypadá, že jediným člověkem, který je spokojený se situací u Policie ČR je samotný Ivan Langer - ministr (doufám, že dočasný). Ten jako jediný se do nekonečna přitrouble usmívá a chválí svou práci. Jeho metoda "cukr & bič" se mu trošku vymkla z pod kontroly. S bičem to už přehání a cukr ještě nikdo neviděl.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GOOR00 19:18:27 05. 01. 2008
default.png
Na našem okresním ředitelství si s faktem, že je málo lidí nedělají vrásky. Měli jsme na baráku, kde jsme i s SKPV, vrátné ty k 31.12.2007 zrušily, ale vrátní tam být musí kvůli velkému počtu lidí, kteří k nám chodí. No co myslíte, že naši soudruzi udělali? Na vrátnici sedí OHS, má tam být i dopravka a bude-li třeba i obvod. Nevím ale u nás je asi stále lidí mnoho, i když OHS na celé krajské město dokáže poslat v noci třeba jen jediné auto se 2 lidma a to je vše. A to je ve hlídce policista, který slouží nějakou dobu a předškolák. Myslíte si, že na 100tis. město to stačí?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio