Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Stabilizace Policie

Tak na webu českých novin je článek o tom, že personální stav u PČR začíná být dobrý. Více viz odkaz: http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/index_view.php?id=348276&id_seznam= Na konci článku se píše o nástupním platu 18tis. kč. Je to v čistém nebo superhrubém? Když já v čistém nepřekročím 20 tis. kč? Chtěl bych se podělit s ještě jedním poznatkem. Nedávno jsem byl na 14ti denní školení v Holešově. Měl jsem možnost vidět tam nově nabrané lidi, potažmo budoucí spolupracovníky. Samozřejmě nejsou takový všichni, ale za mého působení v Holešově jsme všichni museli vypadat podle předpisů. Jistě některý z nás vybočoval, jak svým chováním tak zevnějškem. Chci zde však napsat to, že jestli mi něco z toho co bylo v Holešově k vidění přijde na útvar, tak jdu do civilu. Ti lidé totiž s policií nemají pranic společného!! Na to by se měl jet neministr podívat.
BLOCKED717 :: Datum založení: 05. 12. 2008 :: celkem 1 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu GOOR00 13:48:46 05. 12. 2008
default.png
A co jsi očekával? Každému je jasné, že ten kdo chtěl k policii nastoupit a tuhle práci dělat dobře by tak učinil i bez milionových kampaní a ti co jdou k policii jen proto, aby měli moc a peníze ti tu stejně dlouho nezůstanou. Maximální ještě více poškodí pověst policie. A co se týká pana ministra tomu je přeci jedno kdo sem nastoupí, protože on tu už za půl roku ani nemusí být. A peněz má už nahrabáno dost, aby mu situace v ČR mohla být ukradená.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio