Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Chtěla bych k policii

Zdravím všechny. Předem se omlouvám, že mé dotazy tu jistě už padly, ale bohužel odpovědi jsem nedohledala, vzhledem k tomu, že se často začne diskutovat o něčem jiném. Teď tedy k věci. Je mi 23 let a mám vystudovanou kynologii na České zemědělské univerzitě, ráda bych tedy byla psovodem, ale je mi jasné, že nejdřív musím k policii jako takové. Ráda bych se tedy zeptala, zdali se můžu přihlásit na více míst, bydlím v Chomutově, ale mám pronajatý byt v Praze kvůli škole, můžu se tedy přihlásit Chomutov/Praha/popř. Stará Boleslav? Také bych se ráda zeptala, zdali má cenu se vůbec hlásit, když mám na každém oku 5 dioptrií. Děkuji za odpovědi.
KLARKAV :: Datum založení: 04. 09. 2016 :: celkem 27 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu BEZA 20:57:51 04. 09. 2016
default.png
Ahoj, jak už tady bylo psáno těch 5 dioptrií je opravdu moc, budeš muset na operace a s tou policejní kynologií bych to tak slavně neviděl, je to složka spíš tak na ukázku na dětské dny.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FOXX 20:11:10 04. 09. 2016
Foxx.jpg
Ahoj Klárko,

odpovědi na tvé otázky jsou ne a bohužel ne.

"Přihlášku", respektive žádost o přijetí do služebního poměru, zasíláš na místo, kde bys chtěla sloužit. Dle tvých preferencí.

K dioptriím - to je bohužel opravdu moc. Našetři na laserovou operaci, a pak se přihlaš. Respektive to lze ještě udělat tak, že se přihlásíš, projdeš fyzickými a psycho, a pokud obojí úspěšně zvládneš, podstoupíš operaci - ne dříve, aby to nebyla "zbytečná investice". Ale jak jsem psala v jiném příspěvku, za sebe doporučuji, za ty peníze to stojí.:-)

Hodně štěstí do budoucna!:-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio