Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

PMJ Brno

Zdravím kolegy, chtěl jsem se zeptat, jestli tu někdo nejste z PMJ Brno? A jaký tam jsou služby? Nápln práce, atd...
MIKE369 :: Datum založení: 06. 12. 2008 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu OMANB 18:22:47 30. 01. 2009
default.png
No s tou výškou to pravda není, máme tam klučinu 170cm a bez problémů. Kritéria, no 2 roky po ZOP, 1 rok řízení SDP, samostatnost, rozhodnost, atd.- no potom projdeš výběrovým řízením- já jsem tam měl klasické fyzické testy- standartem bylo 50 kliků, 15x vytažení na hrazde, člunkáč, běh, CMT, nějaký ten boj, úderová technika atd., dále všechny hmaty chvaty co znáš, páky, práce s obušky a obrana proti nim, nožem a podobně, pády atd. Poté jsme absolvovali na Libavé 2x voenskou opičí dráhu, následoval 25km pochod se zátěží v noci podle mapy a kompasu. Přesuny pořád pěšky v těžkém terénu, střelba z ČEZ 75, škorpiku a 58 a brokovnice, dále různé cvičení se zbraněmi se zátěží, po fyz. zátěži atd., dále jízda zručnosti s vozidlem, tlačení tranzitu ve skupině, modelové situace, vyjednávání se sebevrahem a končili jsme na polygonu HZS v Olomouci, kde jsme v plynových maskách zdolávali překážkovou dráhu. To jen tak pro představu co všechno je třeba absolvovat k PMJ-Brno.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PANS 17:02:45 22. 01. 2009
default.png
Čau, zajímalo by mě, jaká jsou kriteria k PMJ Brno. Hlavně by mě zajímalo, jestli je zde nějaká výšková hranice, protože jsem slyšel, ze uchazeč k PMj Brno musí mít minimálně 185cm. Co je na tom pravdy? Díky

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OMANB 22:56:55 20. 12. 2008
default.png
Od Nového roku zde nastupuji. Od kluků z řeči jsem se dozvěděl,že jezdí klasicky celé Brno na tísňovou linku 158 + PCO a jinak pomáhají a chrání kde je třeba. Služby jsou den, noc a dva dny volno, do toho nějaká ta vložená překlenovací služba.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio