Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Zkoušky na konci ZOP

Zdravím kolegové, jsem v běhu, který má jako první ZOP na 9 měsíců, ale přesto se chci zeptat, jestli někdo nevíte, jak budou probíhat zkoušky na konci? Je to z každého předmětu nebo si jeden vylosuju a jsem zkoušený jen z něj? Jsou i případy, kdy někdo zkoušku neudělá a musí u Pčr skončit? Ještě mám jednu otázku mimo téma. Od prosince máme prý mít jen modelovky, myslíte že je to pravda? Neumím si představit, co bysme tam ty 2 měsíce dělali :-) Děkuji za odpovědi
HANESINHO :: Datum založení: 16. 10. 2016 :: celkem 6 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu DEDALEBEDA 19:24:37 18. 10. 2016
dedalebeda.jpg
Ty už budeš mít modelovky na škole, ne na školícím jako do teď, tím odpadnou ty 3 měsíce na školícím, tam budeš asi jenom měsíc a měsíc praxe ve výkonu možná oba měsíce budeš ve výkonu. A na školícím budeš mít jen zkoušky k ukončení zopky. A jak probíhaj zkoušky na škole (Praha, Brno, Holešov) po těch 9 měsících ti fakt nepovím. Zeptej se učitelů, i když pochybuju že to budou vědět.

Co říkali nám, tak by test na PC abcd už být neměl, mělo by to být nějak jinak. Ale řikám to musíš za někým kompetentním.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PEESKO 13:03:04 18. 10. 2016
default.png
Jestli myslíš zkoušky na konci tý šesti-měsíční "teoretický části", tak to se akorát dělaj zkoušky z donucováků a na počítači se píše test a,b,c,d...Pak na konci celý zopky, tzn. po těch dvou-měsíčních modelovkách (čili je to pravda) a praxi je zkouška z jedný modelovky a jedný teoretický případovky..všechny otázky máš samozřejmě dopředu,takže neudělat nějakou tu zkoušku už musí bejt fakt umění...Každopádně neuspění u zkoušky se nerovná konec u pčr...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 1)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio