Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Zasahova jednotka

Když už tady někdo vzpoměl tu zásahovku.. Jak se k ní dá dostat?.. nějaké podmínky a podobně.. diky
SINTHOR :: Datum založení: 10. 12. 2008 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu ZIMIC 19:20:52 16. 12. 2008
default.png
zasahovejednotky.wbs.cz

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OUREZ 20:34:31 10. 12. 2008
default.png
Pokud už jsi u policie, tak si to určitě dokážeš zjistit. Pokud ne, tak si ani nedokážeš představit co to zásahovka je a jak těžký je se tam dostat. Každopádně KZJ jsou v 5tý třídě. tzn. min.3roky praxe u policie + současný zařazení někde ve 4ce(min. velmi dobré hodnocení a šéf tě musí "pustit") pak už jen stačí udělat fyzický testy (pokud budeš chít pošlu ti přesný limity, je to upraveno ZP PP), pak psychotesty, zdravotní, a když tohle všechno splníš následuje 5ti denní prověrka v terené, kde se zkoumá uplně všechno. Musíš mít psychyckou a fyzickou výdrž která je pro obyčejného člověka nepředstavitelná. Umět slaňovat, skákat padákem, potápět se, střílet apod. Zbytek tě po přijetí naučí. Ale z přihlášených policistů projde asi jen 10%.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio