Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Nový služební zákon č.173/2008 sb.

Co říkáte novému služebnímu zákonu, který hodně změnil zákon, který je ještě v platnosti. Jak se díváte na nové paragrafy ať již těch, které jsou nyní a jen jsou pozměněny částečně, či číslem paragrafu a těm úplně novým zejména v operativní činnosti.
DELFINFILIP :: Datum založení: 10. 12. 2008 :: celkem 11 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu JOHNYJFK 16:05:52 16. 12. 2008
johnyjfk.jpg
Omlouvám se alena češtinu mooc nejsem. Bohužel jsem nestudoval Fakultu Žuranalistiky při UK. Omlouvám se za chyby a nestrovanalosti.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SKOLAK 14:34:16 15. 12. 2008
default.png
johnyjfk: spíš si osvěž češtinu...:-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JOHNYJFK 06:19:27 15. 12. 2008
johnyjfk.jpg
souhlasím s Tebou, stástnice s angličtiny nemám jen s němčiny. Určitě 100 platí že starší kolegové učí mladší a předávají zkušenosti a praktické rady. I mě učili MAZÁCI a době viď Jardo H. a jiní, ale nyní mám parťáka 57 let a ten už se těší jen na RENTU a podlo toho posledních 5 let jedná ( jak mi osobně sdělil). Mladí a ambiciózní kolegové se vrací z rychlošvindlkurzu tak hezky připravení, že nevědí coje to PŘ a TČ, co je to skldaba TČ, co je to obligatorní, faklutativní znak, neví co je to "delege FERRA ", mají jiný pohled na svět a tuto práci a hlavně je zajímá kdy bude 16.30 hod a padla v Kolbence aby mohli jít domů jako SUPERPOLDOVÉ. Asi budeš starší kolega, těm dobrým sloužícím se tedy omlouvám jestli je to urazilo či se jich to dodklo, ale svému současnému J. se neomluvím, ikdyž kroutí víc jak 30 let u náší firmy, ale za 1/6 roku a tři super zákroky na PMJ s ním byly síla a byl jsem HAPPY když jsem zjistil když jsem sám nikdo mi nejistí záda, sám si dám DP, sám si volám posilu RDS, a modlím se aby druhá L fdorazila co nejdříve.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GOOR00 18:33:40 14. 12. 2008
default.png
Tak předně když se pouštíš do angličtiny tak bych spíše řekl, že si chtěl napsat for ne from. Dále by mne zajímalo, kde bereš tu jistotu, že starší kolegové neznají zákony? A že zrovna ty budeš ten, kdo ostatním sdělí výklad zákona. Nevím asi jsem už starej a tvůj článek nechápu nebo je tak perfektní, že na to nestačím. Ale vždy se učili mladší od starších nikoliv naopak.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SKOLAK 13:59:50 13. 12. 2008
default.png
Marťas MOP: jeden víkend k tomu sedneš, přečteš, popřemýšlíš nad tím, znovu přečteš, pak ještě jednou a máš to :-) a samozřejmě je dobrý ho mít pořád u sebe! jinak je pravda co píšeš

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JOHNYJFK 06:55:00 13. 12. 2008
johnyjfk.jpg
souhlasím, že pravomoce z new zákona jsou rozšířeny myslím si dostatečně , ale bojím se že řada kolegů o právu nemá ani šajnunk a nebude vědět jak to používat a nezachraní je ani ZP PP PČR. Bohužel to bude na méně starších kolegách či na akčňákách aby ji tom vysvětlili jak se to má v dnešní těžké době dělat a uplatnit to aby jsme se zdraví a živý ze šichty vrátili domů k rodinám.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTAS-MOP 16:59:04 12. 12. 2008
default.png
tak opravdu nevim nevim, jestli se toho zas až tak moc nezměnilo, ale když jsem ho dočetl, myslím si že toho docela dost přibylo. Souhlas s tím, že jak ty § zpřeházeli, to byla asi největší kravina. A je to taky hodně o slovíčkaření. Jinak přibyly pravomoce a v tom vidím zase plus.Toť názor středně staršího kolegy.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SKOLAK 18:30:48 11. 12. 2008
default.png
delfínfilip: no já jsem hodně mladší policista... Nejvíc mě asi štvalo, že jsem se musel na ZOPce učit ještě starej, když už muselo být všem jasný, že do výkonu nastoupíme již za účinnosti novýho... Jinak ty přeházený paragrafy mě taky trošku štvou, ale prostě se je budeme muset naučit. Není jich naštěstí až tak moc. Obsah jsem zatím moc nestudoval, ale je to hodně podobný jako ten starej, takže to stačí jen pročíst (pokud si dobře pamatuješ znění starýho), pořádně se naučit §56 a máš to :-) Ale taky by mě zajímaly názory starších :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DELFINFILIP 15:49:30 11. 12. 2008
default.png
Máš pravdu jsem opravdovej trouba takhle podat naši novou bibli.Pokud jsi mladší policista, tak jak to hodnotíš.Já již zažívám asi pátou změnu a tato je nic moc. Hlavně to, že překopal paragrafy, které byly stálé a nyní se posouvají pod jiné paragrafy. Jako například podání vysvětlení, použití zbraně a donucováky. Ale jinak se nic nedá dělat, neboť vždy se stejně tohle musíme naučit, neb podle toho se pojede zřejmě do další novely novel. Jinak ti díky za opravu a omluva všem.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SKOLAK 18:40:11 10. 12. 2008
default.png
z. č. 273/2008 Sb.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio