Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

fyzické testy

Ahoj.. mohl by mi někdo sdělit nějaké postřehy z průběhu fyzických testů z poslední doby.. jak probíhají,která z disciplín je neslabší vykonostně a pod.. moc děkuji
PUSTICK :: Datum založení: 10. 12. 2008 :: celkem 7 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PEJA 10:55:30 20. 03. 2009
default.png
směšné, směšné a ještě jednou směšné.... pokud je nesplní zdravej mladej člověk -jak už je tu psáno, měl by se za sebou zamyslet...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TAHAC 10:19:21 23. 12. 2008
default.png
Kdo ty nový nezvládne( a že je takových dost, co jsem slyšel )měl by se nad sebou zamyslet a nemá tady co pohledávat !!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu YIOLINAR 14:16:57 22. 12. 2008
Yiolinar.jpg
No, je pravda, že ty "staré" fyzické testy jsou s těmi "novými" v hrubém nepoměru, ty nové musí udělat i bez tréninku a lidově řečeno "z fleku" snad každý zdravý člověk. Jinak tabulky minimálních výkonů by měl mít Tvůj personalista.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PADYS 18:53:38 11. 12. 2008
default.png
Ahoj, mám za sebou testy v Brně, pozor na kliky, splnit minimální počet a navíc přesné provedení. Když je uděláš špatně, tak Ti je nezapočítají, na to pozor. Jinak body naženeš na čl. běhu, pokud umíš sprintovat,na celomotoráku se také dají nahnat body. Pak to chce jít párkrát do týdne si zaběhat a kilák dáš kolem 4 minut v pohodě. já se nejvíc nadřela na klikách, před 2 měsíci jsem udělala ve správném provedení 4, ale denně jsem je zkoušela a dostala jsem ze sebe to minimum co stačilo na projití. Přeji mnoho úspěchů a když se nezadaří, můžeš je za měsíc opakovat.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TIN 22:29:38 10. 12. 2008
default.png
Takže pro tvoji představivost soucasné fyz testy jsou teď nastaveny tak ze je musí kde kdo ( pardon Langruv rychlopolda) splnit. Testy které delají již sloužící policisté jsou o krapanek tvrdší. Takze kdo ani ty současne neuděla tak nevím co vlastně hledá u této fi. hledá.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ATTILA 19:36:34 10. 12. 2008
default.png
Neměj strach fyzické testy a jejich limity jsou strašně nízko. Já je dělal v listopadu a po prvních dvou disciplínách (kliky, celomotorický test) jsem měl skoro splněno pak už stačilo splnit vše na minimum. Výsledný počet bodu jsem měl 45 bodů a k přijetí stačí 32. Přeju hodně štěstí

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KARA 18:41:34 10. 12. 2008
default.png
jak postřehy? snad jen nespoléhat na to, žeby ti někdo něco ulehčoval, už tak jsou limity dost nízko a třeba tady na severu Moravy stačí jeden klik pod limit a nesplněno :)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)