Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

ZP PP

zdravím... mám dotaz, v současnosti jsem na ZOP, přístup k intranetu prakticky nulová... dají se někde na netu sehnat ZP PP?? máte někdo nějakoou informaci? díky.
PIPAK :: Datum založení: 11. 12. 2008 :: celkem 4 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu LA-SAGRERO 05:05:16 24. 12. 2008
la.sagrero.jpg
Holešov tady již padl, v Praze také tak, přístup docla v pohodě, není problém si opatřit ZP PP které jsou potřeba a v případě nouze od učitele, když ho požádáš a půjčíš mu flash disk. Krom toho že opravdu většinu těch nejdůležitějších fasuješ. Kdepak asi jsi na té ZOP, nejsi ještě na kurzu na zbraň? Ale i tam už jsme měli přístupy na intranet.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GOOR00 19:02:16 12. 12. 2008
default.png
Nepamatuju si kde přesně na intranetu jsou, protože to mám v záložkách, ale když dáš z domovské stránky další servery tak někde od půlky nahoru bych hledal.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAWELEK 18:46:39 11. 12. 2008
default.png
no kolego, nevim kde na ZOP jsi, ale v Holesove si muzes na intranet zajit po skole kdy chces... a ty nejdulezitejsi ZP a dalsi IA fasovaly pri nastupu... tak to fakt nechapu:)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKAS-CISAR 18:25:53 11. 12. 2008
default.png
ZPPP jsou interní předpisy a nejsou určeny veřejnosti, na internetu nejsou. Na ZOP, ti ale určitě nějaké pro tebe důležité ZPPP poskytnou, přeci od toho tam seš, aby ses něco naučil. Na každé škole máš určitě také nějaké počítače a tam intranet je :-) Taky si zařazen na nějaké oddělení a nevidím důvod, proč bys tam nemohl zajít a prostudovat si co potřebuješ. Beztak si při nástupu podepisoval celou řadu seznámení s různými ZPPP.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio