Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Opětovné psychotesty

Ahoj, před necelými dvouma lety jsem absolvoval psychotesty u PČR Brno. Boužel sem neprošel. Teď po novým roce mi vyprší 2 letý zákaz účastnit se znovu přijímacího řízení po neuspěšných psychotestech. A tím bych se chtěl zeptat, od kamaráda co děla u PČR Brno mi bylo sděleno, že budou brzo vyhlášeny STOP stavy a nebude se přijímací řízení konat. Ty dva roky mi vyprší někdy v březnu 2017 a chtěl bych se zeptat, jestli lze podat znovu přihlášku ještě předtím, než mi ten zákaz vyprší a nebo striktně musím dodržet ty 2 roky. Jde mi o to, že pokud nastane ten stop stav, tak bych musel čekat mnohem déle. Díky za veškeré odpovědi.
JIRIF :: Datum založení: 02. 11. 2016 :: celkem 11 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu LAHCIMBUD 19:58:01 02. 11. 2016
default.png
Ahoj, měl jsem to stejně. Můžeš podat přihlášku až ti uplyne ta dvouletá lhůta :)

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KRT-K 09:32:47 02. 11. 2016
default.png
No nevim, ale vzhledem k tomu, že je docela dost podstav si nemyslím, že by stopli nábory...

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JIRIF 09:09:29 02. 11. 2016
default.png
Opravdu budu vděčný za veškeré odpovědi, protože mi na tom dost záleží.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio