Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Vyplatí se ještě hlásit k policii??

Zdravím všechny slušné policisty a prosím o radu... Mám velký zájem stát se policistou, který mi asi nikdo jentak nerozmluví, ale i přesto bych si rád přečetl názory zkušených policistů, zdali má význam a perspektivu hlásit se k PČR. V současnosti pracuji v soukromém sektoru cca s 16tis. čistého měsíčně a s 13. a 14. platy převyšujícími pokaždé 100%. V práci mám klid, nikdo mě nestresuje a tak podobně, dobře odvedené práce si dokáží vážit.. Prosil bych komentář jak k pracovním podmínkám tak i k platovému ohodnocení nastupujícího policisty a co by mě za začátku čekalo.. Moc děkuji za každý inspirativní i méně inspirativní názor.
JOHNEE82 :: Datum založení: 10. 01. 2008 :: celkem 17 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu NEPO 19:00:51 22. 01. 2008
default.png
když už jsi tady vzpoměl pana Brázdu, tak Ti také sdělím, že i on je už v civilu. Sice jsem se tomu velmi divil, že odešel, ale bylo to logickým vyústěním v dané chvíli (možná ví i něco víc, co my ještě nevíme). Odešel na svém kariérním i finančním stropu. Ani se mi nechce sem psát výše jeho renty (upřímně říkám, že mu ji nezávidím), je ale bez pár kaček nejvyšší, kterou může policista dostat na vrcholu své kariéry. Kdo chce, nechť si prostuduje zákon a provede jednoduchý výpočet. Martine, přeji Ti hodně štestí v civilu a občas na nás koukni a můžeš přidat i postřehy z civilního pohledu. Možná Tě budu brzy následovat!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTIN-HODAN 17:07:37 22. 01. 2008
default.png
Pánové zdravím Vás, je tu mnoho, co je pravda. Vše už bylo řečeno. I já sám jsem byl do nedávné doby jedním z Vás, ale po dvanácti letech jsem bohužel musel konstatovat, že už nemohu dál, ačkoliv jsem vyučen v oboru bezpečnostně-právní činnost ( SPŠ Holešov). Jedním z mých posledních příspěvků byl na diskuzním fóru příspěvek p. Brázdovi na konci listopadu na intranetu, za který jsem od Vás dostal spousty " palečků" za což dotatečně děkuji. Sl. zařazen jsem byl na OHS Česká Lípa. Nyní jsem šťastný civilista.Radím ti vážený uživateli, nechoď k PČR za současné legislativy. Všichni jsme čekali na nový zákon, který nám páni poslanci několikrát odložili. Nyní ho tu máme a zoufalství přišlo s tímto pasquilem. I já jsem nastoupil k PČR s tím , že spasím svět a dlouho mně to bavilo. Poté, co jsem se loňského léta zapletl s kontroverzním podnikatelem z České Lípy p. Jehličkou Jiřím jsem byl rád, že mně nezavřeli vlastní lidé.Kdo chce o této kauze vědět víc, nechť si otevře stránky p. Jehličky nebo p. Šinágla, kreré jsou velmi objektivní. Bojujte pánové, dokud máte sil....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu UBS-MILOS 14:17:23 21. 01. 2008
default.png
Za 1 - v určité směru s tebou souhlasím,ale co se týče tvého odhodlání ve spravedlnost,také ty věř,že tu jsme měli všichni a s tím co s námi provádějí a jaká je realita,tak postupem času odhodlání a víra mizí a u tebe to nebude jiné. Za 2 - agresivní projev se stupňuje.Nechci nikoho omlouvat,ale pokud je tento projev v rámci slušnosti,nemá cenu se rozčilovat. Na těchto stránkách a na stránkách UBS najdeš kolegy,kteří to jako ty mysleli vážně,upřímně,srdíčkem a nyní se jen brání a nemůžou uvěřit,cože se s tou policií děje :-( Za 3 - nevím proč,když nejsi ještě u sboru používáš nick a ne své pravé jméno. Za 4 - pokud by jsi chtěl více informací o stavu policie,stačí otevřít stránky www.ubs-mv.eu a zde je můj email,rád je podám. S úctou - Plechatý Miloš

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ZHNUSENY2 12:03:33 21. 01. 2008
default.png
...zadarmo bys to také nedělal....hezky řečeno, bohužel u Police se dělá zadarmo...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JOHNEE82 23:02:31 20. 01. 2008
default.png
Pro Nika: Slušně jsem se ptal na nějaké informace, které bych rád věděl. A Tvůj agresivní projev mi vadí. Neumíš slušně odpovědět a hned se do mě navážíš. Jestli jseš policista i ty, tak by Ti měl říkat něco pojem asertivní, místo toho agresivního. Navíc jsi to zcela nepochopil, tázal jsem se na poměry, co se práce týče a co se i financí týče. Uváděl jsem pouze, jak ne tom jsem já.. V každé práci je důležité ocenění, zadarmo bys to také nedělal, co by pak asi jedla Tvoje rodina?? A ujišťuji Tě, že o mém odhodlání a víře ve spravedlnost a v to, že bych to mohl u Policie ovlivnit nemáš ani nejmenší ponětí. Třeba že se Ti to může zdát jaksi naivní, že chci něco změnit. Tvůj názor a připomínky lidi spíše odradí a tak doufám, že nejsi na místě, kde rozhoduješ o ostatních.. Protože dohoda s Tebou bude asi trošku složitější. A pro Petra, Tobě moc děkuji za názor, kvůli takovýhmle názorům jsem tu diskuzi zakládal. Ačkoliv to není nějak pozitivní :-) (myslím vzhledem k situaci u PČR)tak mě ta reakce moc potěšila a ještě jednou děkuji. Určitě si vše pečlivě rozmyslím a ujišťuji Tě, že finanční ohodnocení nebude při mém rozhodování priorita, jak si myslí kolega. Díky, mějte se!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PETR2 11:26:47 17. 01. 2008
default.png
třeba to ještě neví, že než dostane 16 tis. čistého, chvilku to potrvá. Sice teď ZOP zkrátili na 9+3 měsíce, ale pak ještě dva roky nejistoty ve zkušební lhůtě, kdy se nikde neprokáže pracovní smlouvou na dobu neurčitou a podle toho budou třeba banky posuzovat žádost o hypotéku. Ikdyž příspěvky na stavební spoření, možnost odečítat úroky z hypoték, stravenky (a potažmo i výsluhy) chce náš nejmilostivější, nejinteligentnější pan premiér v rámci daňové reformy zrušit. Nejen že nedostane 13. či dokonce 14. plat (natož aby převyšoval 100%), ale navíc v průběhu roku prakticky zadarmo odpracuje téměř další měsíc. Že ve službě bude stresován snad ze všech stran, lidé mu budou většinou nadávat a on bude moct tak akorát držet ústa a krok. Když bude mít dobrého šéfa, tak si ho možná ten bude vážit. Ale občané nikoliv. Neb jak vidno z článku "ČT o CzechTeku neinformovala objektivně", je veřejnost trvale masírována proti PČR. Samozřejmě za vydatného přispění našich nejspravedlivějších a samozřejmě bezúhonných politiků. Aby občanům ukázali jak si jejich přízně váží, jak dokážou naložit s nějakým sporným pochybením, raději u policisty uplatní presumpci viny a předem ho odsoudí. Média to lačně a vděčně přijmou. Když se pak ukáže, že tomu tak nebylo a právo je na straně policisty, stejně na něm ta špína již ulpěla a nikdo ani nemá zájem, aby ho veřejně očistil, natož se mu omluvil.....Dobře si rozmysli, hochu, kam chceš vlézt....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NIKO 22:56:02 16. 01. 2008
default.png
Buď k policii máš velkou chuť jít pracovat, ale jednu věc si zapamatuj kecálků už tu je spousta, to co jsi napsal rychle vymaž!!!! K policii se nechodí vydělávat a rozčiluje mě že ta tak bereš!!!Raději zůstaň v klidu a netlač se kde nepatříš!!! Všude si zašpiníš ruce a nejlepší je to od práce!!! Nevím co si o službě u PČR představuješ, nebo kdo ti co navykládal, všude je chleba o dvou kůrkách a být policistou je prestiž a né byznys, bohužel 13 a 14 plat nám vzali!!! A pokud již na sobě uniformu máš, styď se za to co tady děláš!!!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu UBS-MILOS 21:58:47 16. 01. 2008
default.png
nooo..... to jsem se bál na začátku, kdy jsem se ohlížel i za výtah,ale myslím,že o mě nejde,ale nevíce o vás a nás všechny. Jinak s tím DVD ještě počkej,je rozdělané :-) . Jinak využiji situace a chtěl bych všechny zde přítomné poprosit, zda by nezaslali na ubs@seznam.cz foto,či video starých vozidel u PČR, starých služeben, zranění policistů,hasičů atd...prostě vše co zpříjemňuje naši práci.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ACE-VENTURA 21:43:43 16. 01. 2008
default.png
Hele ty se nebojíš, že tě porazí auto, nebo tak něco? To DVD bych rád viděl:))))

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JOHNEE82 14:10:48 15. 01. 2008
default.png
Díky, určitě se na to podívám, měj se!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio