Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Chybí či nechybí ??

Zdravím, víte prosím někdo, jaký je aktuální stav (podstav) míst u policie ke konci roku?? A jak je to u vás na útvarech, zdali se chystají kolegové odejít do civilu? Díky moc za reakce.
JOHNEE82 :: Datum založení: 17. 12. 2008 :: celkem 1 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu TIN 12:30:42 19. 12. 2008
default.png
Takže pokud ti to nějak pomuže tak v současné době je až na malé vyjímky podstav pouze v Praglu. Beru volná místa pro nováčky! Jinak je volných míst samozřejmě víc ale ty nejdou obsadit nováčkama. A pozor při náboru personalista o tebe projevi zájem ale nějak ti zapomene ríct že se bere pro Prahu. Já jen ať se pak někdo nediví ze skončí 300km od baráku! Toš to je asi k tématu vše! Policii zdar

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio