Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

kapesní brožura

Zdravím. chci se jen zeptat, zda z vas nekdo nema odkaz na nejake stranky ci jestli nevite na jakem utvaru v Praze by se dala sehnat brozura zakladnich vet v cizim jazyce jenz jsou treba k dorozumeni s cizinci. Nejaky zaklady urcite mam:o) zacinam se ucit dalsi jazyky a tak nejak by me to zajimalo..
JANINA :: Datum založení: 22. 12. 2008 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu LUKY83 07:41:57 27. 12. 2008
default.png
Ahoj nevim, kde sloužíš, ale nám tu brožuru dali na obvodě. Složím v JČ. Tak se poptej vedoucího. Měj se

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JANCA 20:57:18 22. 12. 2008
default.png
Já se omluvám,vložila jsem tam,kde jsem neměla:-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JANCA 20:56:16 22. 12. 2008
default.png
Ahojky.Zajímalo by mne,zda máte tyto malé knížečky a v jakém stavu.Já ji mám měsíc a už se mi celá rozpadává.Vydavatel asi nepočítal s tím,že v ní budeme listovat...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio