Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Co do boje použít nesmysly vedení?

Už delší dobu, mi v hlavě koluje myšlenka, že jedním z nejlepších způsobů jak proti něčemu bojovat je nějaký čas to striktně dodržovat. Všichni víme, že závazných pokynů je již takové množství, že nikdo ani neví, co který kolikrát znamená, a že jsou v nich neskutečné bludy, které jsou mnohokrát i v rozporu se zákonem. Naši nadřízení zapomínají nebo si úmyslně nepřipouští fakt, že jejich špatné rozkazy a nařízení jsou funkční jen kvůli kvalitní práci lidí, kteří je vykonávají. Je pravda, že Češi dokáží uvést do života i zcela nefunkční věc či cokoliv jiného díky své perfektní improvizaci. Ale ptám se, proč? Proč se snažíme nesmysly našich nadřízených uvádět do života? Copak když vytvoříme my nějaký nesmysl, tak ho za nás někdo opraví nebo udělá vše, aby to fungovalo? Ne. Potrestají nás za naší chybu. A proto bych navrhoval, nedělat jednou demonstraci účastí kdekoliv, ale naopak maniakálním plněním všech závazných pokynů a nařízení, které byly vytvořeny. Po dobu tohoto protestu by nikdo nehledal způsob jak nějaký nesmysl, který byl někým vytvořen a vymyšlen, uvést do života. Ne rozkaz by jsme splnily tak jak byl vydán, instruktáž by jsme dodrželi tak jak byla napsána, i kdyby v ní byly chyby, postupy na OOP by se dodržovali, i když by čekalo 20 oznamovatelů ve frontě, dopravní nehody by se řešily tak jak mají žádné rychloakce, aby se toho stihlo více, atd. . Prostě by se jen dodržovali striktně platné zákony ČR a hromady závazných pokynů. Nemyslíte si, že kdyby se to podařilo, že už by nikdo nemohl říct, že platné předpisy jsou vymyšleny perfektně? A že naše vedení, jsou ti správní lidé na správných místech?
GOOR00 :: Datum založení: 11. 01. 2008 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu NIKO 22:31:05 16. 01. 2008
default.png
Horolezců bohužel mezi námi je spousty!!!!! Vzkaz pro ně, když horolezci rychle po hrubém laně nahoru lezou, nešpiň a netrhej provázky, těžko se pak táhnou ty vrcholné závazky!!! Bohužel takoví horolezci si pak neuvědomí, že když už na tom vrcholu jsou, tak ku předu všechny táhnou!!!! A né naopak!!! Lidé se nemají shazovat, ale táhnout a podporovat!!! Tak ať nahoru lezou, ti co se pro ostatní obětovat dokážou!!! Nejsme křesťanský spolek, ale lidskost a důstojnost patří mezi základy společenství s názvem Policie ČR!!!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FLINTA-J 07:57:44 12. 01. 2008
default.png
No, kolego nevím, nevím, zda by´s uspěl. Nezapomínej, že v našich řadách stále ještě slouží hodně řitních horolezců, kteří by tě práskli hned vzápětí, kdy by´s před své rovnocenné kolegy s takovým návrhem přestoupil. A nejsem si jist, zda současní funkcionáři by tě neustřelili ještě ten den. Takže, pokud máš už napsánu žádost o propuštění, tak to zkus. To už ti nic ti záludní zmetci udělat nemohou.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio