Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Přání všem policistům a hasičům,

Přeji Vám všem kolegové a kolegyně, krásný Štědrý večer. Všem přeji, aby jste jej strávili v kruhu rodinném a všech svých blízkých. Krásný večer plný pohody a dárků, vašim dětem bohatý pod vánoční dárkový program a všem moc a moc zdraví Přeji Vám i Vašim manželkám, přítelkyním, manželům či přítelům, aby celý rok byl úspěšný a nacházeli doma jen pohodu, klid a rodinné štěstí tolik potřebné pro výkon našeho náročného povolání. Vám co budete ve službě ať již venku či na služebnách přeji klidný den a co nejmíň práce. Díky za to, jak svou práci děláte a tak ještě jednou hezký štědrý večer a krásné vánoční svátky všem.
DELFINFILIP :: Datum založení: 23. 12. 2008 :: celkem 5 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu NEPO 21:55:18 24. 12. 2008
default.png
Připojuji se k přání taktéž a přidám jedno navíc. Přeji nám všem, aby byl co nejdříve odvolán ze svého NEministerského křesla náš NEmilovaný NEministr Ivan Langer, neboť tento člověk je pro většinu řadových policistů neakceptovatelný a nenáviděný. Je to škůdce české policie a měl by za rozvrácení české policie nést odpovědnost.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUCAS-3 19:18:50 24. 12. 2008
default.png
Klidné a spokojené Vánoce všem, kolegům obzvlášť :)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKAS-CISAR 14:23:50 24. 12. 2008
default.png
Taky přeji všem policistům, hasičům, justičce, bachařům i všem ostatním občanům, krásné prožití vánočních svátků a do nového roku nějaké pozitivní změny.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAWELEK 10:20:25 24. 12. 2008
default.png
připojuju se k přání a hlavně přeju všem kolegům hodně pevné nervy po celý rok:) jak s nováčkama (tzn. i se mnou:) tak s celým systémem u firmy:) aspoň jeden den si užijme klidu a pohody;)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JOHNYJFK 08:10:24 24. 12. 2008
johnyjfk.jpg
Plně se souhlasím s přáním a věřím, že následující rok bude pozitivnější ve všech směrec a BIG " Ičko " už nebude arogatní a nebudte do naší firmy tak zasahovat. Přeji pevné zdraví a silné nervy, osobní spokojenost v profesním a soukromém životě

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio