Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Dopravní policie

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak to vypadá s dopravní policií.. jejich pracovní klady a zápory. Je to dobrá volba? Slyšel sem toho opravdu hodně a už sám nevím čemu mám věřit. Díky za všechny odpovědi.
PANF :: Datum založení: 25. 12. 2008 :: celkem 9 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu ZAKI 13:09:02 30. 01. 2009
default.png
Víš, je to složité...záleží jen na tom co očekáváš a co bys chtěl. Já osobně sloužím na krajské dopravce a za nic bych neměnil. Krajská je trochu něco jiného než DI apod. Pracovní doba je celkem hodně pravidelná. Jezdí se třeba dobrovody nadměrných nákladů,prezidenta,různých papalášů a samozřejmě se jezdí i (trhat bloky) Běžné silniční kontroly,občas dopravně bezpečnostní akce zaměřené na alkohol na váhy aj. Výhodou je že jezdíš po celém kraji a pokud máš v kraji kousek dálnice, dostaneš se i na dálnici a nemáš jen úsek 30km na kterým se točíš pořád dokola. Říkám...za nic bych neměnil, ale je to věc názoru. Pokud by tě víc bavilo tahat se s opilcema na nádraží a šlapat chodníček proč ne... ale to nemohu posoudit protože u pořádkářů jsem nikdy nebyl. Samozřejme je obdivuji protože já bych to dělat nechtěl. Zlaté vyhřáté autíčko. Samozřejmě že se dostaneš do situace kdy budeš mrznout venku ale není to tak často, krom toho.... u firmy se tomu nevyhneš aspoň jako řadovej polda.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BOSSAK1 20:30:41 21. 01. 2009
default.png
Já jsem byl asi 5 let na dopravce a už bych se tam nevrátil. Je pravda, že se tolik nesetkáš s tou největší špínou,ale stát pořád na silnici a dávat pokuty za každou cenu nebylo nic pro mě. Šel jsem na obvod a jsem tam spokojený, sice máš papírování( to na dopravce tolik není), ale to mi nevadí. Mám celkem pravidelnou pracovní dobu , na dopravce jsem tohle neměl. Na dopravce mi stačilo když jsem dával pokuty, je jedno za co to bylo, hlavně že jsem nosil kusy. Prostě pořád platí, že musíš nosit určitý počet pokut a to mi vadilo. Ale myslím, že každý by si měl dopravkou projít....Třeba ti dopravka bude vyhovovat, co člověk to názor...hodně štěstí

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DEJF007 19:54:24 20. 01. 2009
default.png
Dobry den, chtel bych se zjistit nejake informace o tomto oddeleni,dekuji

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKY83 19:39:57 27. 12. 2008
default.png
Souhlasím s tebou, děvčata mají místo i u pořádkové policie, ale ruku na srdce, je to jen několik málo procent dívek, které tam můžou dělat. Máme u nás jednu dámu a nemůžu na ní říct půl špatného slova naopak. Bohužel dneska jde k dopravce většina zakomplexovaných lidí, kteří se těší na to, jak budou buzerovat lidi a trhat bloky, nedivím se lidem, že jsou pak naštvaní na policii, protože jim je jedno, jestli je to dopravák nebo pořádkář, berou policii jako celek. U dopravky je plno odborníků, kteří svou práci dělají dobře. Přeju si jen, aby takových bylo více.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GOOR00 19:28:02 27. 12. 2008
default.png
Na začátek musím nesouhlasit, že by dopravka byla nějaká začáteční štace pro nováčky. Na rozdíl od pořádkové má dopravka jiné specifické úkoly. Ten kdo jde k dopravce by měl mít nějaký vztah k dopravě, protože kolegů kteří jen škubou pokuty, aby měli odměny máme již myslím dost. Základem, by podle mého názoru, měla být ochota se učit předpisy, kterých je v dopravě mnoho a být dobrým dopravákem není fakt, že natrhám spousty pokut, ale nerozumím ničemu. Toto je představa některých vedoucích na SDP. Co se týká děvčat tak si myslím, že mají uplatnění ne jen u dopravní služby, ale i u pořádkové. Nevidím důvod, proč by u pořádkové být nemohli. Hodně krát mě přesvědčili, že někteří kolegové se jim nemohou rovnat ani co se zákroku týká.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKY83 16:40:59 27. 12. 2008
default.png
Ahoj nevím co očekáváš od policejní práce, ale pokud můžu mluvit za sebe, tak k dopravce nikdy. Kolegové dopraváci, odpuste mi, ale stát každou službu na silnici to by mě asi opravdu nenaplňovalo. I když musím říct, že pro ženu je to u policie ideální zaměstnání (za tyto peníze ženy těžko hledají práci, teda alespoň v JČ odkud jsem). A nemyslím to zle a ženy u policie uznávám, ale přiznejme si, že je minimum žen, které mohou dělat např. u pořádkové policie. Všem vám přeju hodně štěstí, zdraví a pracovních úspěchů do roku 2009. Mějte se.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu 727J 14:05:09 26. 12. 2008
default.png
Na dohledu jsem krátce působil a oproti jiných místům je zde minimum přesčasů a docela solidní pracovní doba. Výhodou je také mnohem menší počet humusáků, se kterými přijdeš do blízkého kontaktu (např. oproti hlídkové). Nevýhodou může později být platové zařazení (3.-4. plat. třída a menší rizikový příplatek). Jinak pro nováčka je to asi nejvhodnější místo u firmy vůbec.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PANF 12:04:05 26. 12. 2008
default.png
silniční dohled, ale klidně se můžeš rozepsat o všech jestli se ti bude chtít... díky

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JANINA 18:18:24 25. 12. 2008
default.png
nevim co chces slyset. to by si musel napsat, zda te zajima dalnicni oddeleni, silnicni dohled ci dopravni nehody. kazda "služba" ma sve klady a zapory.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio