Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

psychotesty v HK

jen pro informaci starším kolegům,např. psychotesty ve východočeském kraji v HK udělá jen 40% uchazečů a pokud se tam dostanete přes fyzické současné tak po zop musíte splnit staré fyzické a to o 10 bodů víc to zn. na 80 bodů.
REKREK :: Datum založení: 01. 01. 2009 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu OTA 21:06:54 01. 01. 2009
default.png
ja delal v HK psychotesty v breznu 2008,nezdali se mi nejak tezke,fyzicke vpohode,co tim myslis stare fyzicke jako plavani atd..?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu POLDA11 20:04:35 01. 01. 2009
default.png
jj, taky byl doba, kdy fyzické testy byly jinačí a taky pamatuji že na škole v Jihlavě bylo podmínkou k řádnému splnění tyto testy udělat s přísnějšími limity a taky byla doba kdy nám říkali, že psychotesty udělá tak každý desátý, tedy to říkali, co je na tom pravda neposoudím......... nebo hold máme lepší adepty než dříve....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio