Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

1.1.2009 + ETŘ

Zdravíčko kolegové. Než položím dotaz, tak bych chtěl všem policistům - kolegům popřát vše nejlepší do nového roku, aby byl lepší než uplynulý a aby se neopakovala událost z Chomutova. Tak a teď k dotazu. Jak fungoval přechod na nové paragrafy v ETŘ? Bylo vše OK, či se muselo improvizovat? Mám nyní dovolenou, takže se do ETŘ nedostanu, proto se ptám, jak to probýhalo. Díky Tom
TOMIK923 :: Datum založení: 01. 01. 2009 :: celkem 14 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu X-SAT 10:53:39 03. 01. 2009
X-sat.jpg
Vždycky říkám, že tohle je diskuse někam k pivku a rozhodně ne psaním slov ve virtuálním světě. Editor formulářů je určitě kapitola sama o sobě, ovšem zase je to otázka financování. Určité věci nelze programovat, lze je např. koupit... Ale víme, jak to je. Na druhou stranu je nutno ctít pravidlo - co je ve spise, je i v ETŘ, neboť elektronické době se prostě neubráníme. Vím, že se to spoustě lidí nelíbí, ale díky ETŘ jsme udělali OBROVSKÝ krok dopředu a pokulhává snad jen technika. Kdo se technice nebrání již ze samotného principu, brzy zjistí, jaký je tento systém pomocník.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NONAME 00:06:18 03. 01. 2009
default.png
OK, ozvu se, jen co bude čas. A pro začátek by stačila možnost upravovat tiskový výstup v jakémkoli formátu mimo .rtf, abych nemusel tvořit a posílat dokumenty stylizované žákem třetí třídy speciální školy. PS: Jen pro úplnost - já je takto neposílám, napřed je podle spisového řádu, stylistiky a pravidel českého pravopisu napíšu a vytisknu a až pak je z textového editoru zkopíruji do ETŘ (chuťově rozdíl nepatrný - cenově značný - včetně časové úspory, a to "jedu na mém stařičkém PC s W95 na dvě okna") PPS: Přece v Práglu, i kdyby chtělo, nemůže fungovat něco, co pochází z Brna .... :-)))))))))))))

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu X-SAT 23:43:56 02. 01. 2009
X-sat.jpg
Jo tááák... No problém je asi v tom, že PP dodnes nemůže unést to, že někdo jiný něco vymyslel a dokázal to protlačit až na současnou podobu... Tím nechci říct, že by to byl jen jednostranný problém, ale kdo z nás pamatuje, že by PP vydalo něco kloudného, ať o tom poreferuje... Určitě se ozvi, programátoři a jejich tým je velice vstřícný (i když nyní toho mají moc). A dokonce si myslím, že přímo formuláře má na starost kolega v HK. Takže se ozvi a doladíme.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NONAME 23:36:38 02. 01. 2009
default.png
Jsem pouhopouhý uživatel, který se už v minulosti snažil o nápravu a připomínkoval editaci v ETŘ jako mnoho jiných kolegů, bohužel se moje snažení zastavilo bez odezvy v předposlední úrovní na PP a tak nějak jsem už rezignoval. Jestli budu mít v práci chvilku čas, příští týden ti pošlu po webfóru SZ.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu X-SAT 22:43:32 02. 01. 2009
X-sat.jpg
Já nejsem programátor ETŘ. Jen trošku "znalejší" uživatel a školitel. Připomínky k čemukoliv by měl sbírat zodpovědný člověk na každém okrese (bývalém).

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NONAME 19:30:40 02. 01. 2009
default.png
Možná bych to to napsal na intranet, ale jestli si to přečteš - nejak chybí v protokolu podle § 61 poučení o návrhovém přestupku, co tam kdysi bylo (nebo já ho tam alespoń nenašel:-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu X-SAT 16:35:32 02. 01. 2009
X-sat.jpg
No porodní bolesti bych nezmiňoval. Nasazovali jsme ETŘ v ostrém režimu již 1.1.2006 (SVčk) a to bych vám přál vidět, co to bylo... Dnes mám hlavu jak pátrací balon. Spuštění krajské verze budeme ještě pár dní tvrdě ladit, ale i tak velký klobouk dolů před klukama, kteří tvoří ETŘ.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAVEL-J-BILY 12:44:14 02. 01. 2009
Pavel J. Bílý.jpg
ale v jihozápadním cípu středních Čech jsem ÚZ o podaném vysvětlení dle § 61 z.č. 273/2008 psal v ETŘ bez problému kolem třetí hodiny ranní 1.1.09. Takže tady u nás proběhl přechod víceméně bez problémů...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DELFINFILIP 10:57:39 02. 01. 2009
default.png
Včera začal platit nový zákon o policii, jenže v ETŔ zatím chybí nové formuláře s paragrafovým označením, nic nešlo teď je víkend, další dny nečinnosti programátorů a tak se improvizuje. Je to určitě špatně a chci věřit,že v pondělí až všichni tam na hoře proberou s novoročního slavení a dlouhého víkendu se to změní.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JOHNYJFK 10:33:00 02. 01. 2009
johnyjfk.jpg
můj názor je že systém má ještě porodní bolesti a mouchy ale, že se to vychytá a bude to stejně dobré jako byl ZIS (ten měl také mouchy ) ale náš vedoucí zajistil školení přímo s tvůrci programu a umělo to divy, překlápět, kopírovat, vkládat, vyhledávat, historii a jiné.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio