Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Nová tvář policie - jak se Vám líbí?

Tak je tu nový rok a s ním i nová tvář Policie ČR. Všude nám říkali, jak mění obraz PČR a nedávno jsem ale zjistil, že je to stejně jen kvůli tomu, že na MODROU prostě stejně dle nařízení unie musíme přejít, tak to alespoň komentovala policistka v SRN. To nám ale nikdo neřekl. Už nyní si lidé pletou městské strážníky s námi, s modrou to bude pro ně ještě horší. A co vy na novou tvář PČR?
POLDA11 :: Datum založení: 01. 01. 2009 :: celkem 1 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu S-LV 23:24:54 02. 01. 2009
default.png
pokud jde o tu změnu barev.... Mám kolegu, který ještě v dobách pohraniční, přišel s tím, že příslušníci BGS v Sasku jsou vedle z toho, že kvůli sjednocování barevného schematu pol. složek v EU budou přecházet ze zelené na modrou a stěžovali si, že nikdo neví, kdo to zaplatí...už tehdy kolegové z BGS mluvili o tom, že dojde i na nás... Teď je to tu a I.L. to mistrně se svým blazeovaným úsměvem prodává laické veřejnosti jako své dítko:-( Nová tvář Policie? Jen se vedení snaží vytvořit v občanech dojem, že je vše krásné, nové, funkční, policisté skvěle ohodnocení...a když někdo řadový pak řekne opak, občan mu jednoduše neuvěří, protože na Nově říkali přece něco jiného... Kde vezme Vnitro prostředky na obnovu vozového parku až cca za tři roky bude tento na odpis? Asi budou muset tato auta vydržet ve službě stejně dlouho jako naše staré Felicie a Mercedesy od Helbiga ... Proč nejmenovaná Správa vybavuje nejmenovaný útvar PC zn. Dell? Jedna z nejdražších značek na trhu, ale budeme ohromovat společnost dojmem, že na to máme a na jiných útvarech zní stále psací stroje??? A ETŘ? Copak nikdo z těch úžasných "analytiků" a "koordinátorů" nevěděl co přijde po 01.01.09´? Vedení postupuje způsobem "Po nás potopa" a jednou nám z toho bude dost zle a nebude to moc dlouho trvat ...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio