Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Policista.cz

Vše co se vám líbí a nebo chcete ještě na nových stránkách policista.cz
:: Datum založení: 10. 09. 2007 :: celkem 17 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu LITR 14:20:57 15. 09. 2015
default.png
LAHCIMBUD [2015-09-12 17:32:13]: https://www.policista.cz/clanky/reportaz/jak-poznam-ze-jsem-polda-993/

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LAHCIMBUD 17:32:13 12. 09. 2015
default.png
Ahoj, před nějakým časem jsem tu viděl něco jako vtipné desatero policisty.. Mohu se zeptat. Nemáte někdo odkaz? Budu moc rád. Díky :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DUSAN 20:30:19 03. 11. 2007
default.png
Dobry vecer Hanto! S jistym prodlenim, za ktere se omlouvam, se nam podarilo vyresit problem na ktery si upozornil. Tedy zvetsit editacni okno pro psani do diskuse. Doufam, ze to je OK, pokud by to jeste nejak zlobilo, urcite se ozvi! Peknou nedeli! dusan s.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HANTA 23:12:19 13. 10. 2007
default.png
Admine, svého času jsem navrhnul zvětšit okno pro psaní zprávy - komentáře. Vzal jsi to a reagoval. Teď jsem v diskusi vložil článek o § 66 tr.ř. a vyšel mi nic moc díky automatickému formátování a nezobrazování některých znaků (odrážky). To by nakonec nevadilo, ale já to nemohl zkontrolovat díky super mrňavému oknu pro vkládání textu. Jinak bych to alespoň upravil čárkami nebo odrazkami apod. Takhle mi to vyšlo poněkud nepřehledné ač k pochopení. Takže - zase to okno :-D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MICHAL 16:40:45 21. 09. 2007
michal.jpg
Dennisi, díky za tip. Příspěvky, o kterých píšeš, máme v plánu umožnit - od toho je v horní liště připravený zatím neaktivní odkaz BLOG. Ještě to nějakou dobu potrvá, než to zprovozníme. Každopádně díky za nabídku pomoci, až to bude aktuální, rádi ji přijmeme.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DENNIS 17:08:18 20. 09. 2007
default.png
Bylo by dobré, zavést ještě jedu "rubriku".... řekněme něco jako "Denní chleba" a psát do ní příspěvky z denního života policistů, hasičů atd. Myslím, že by to byla zajímavá prezentace naší práce, a třeba PMJ, SPJ, hasiči, ale i obvoďáci, pejskaři... všichni máme těch zážitků dost a dost. Ukázat někde na naši dřinu a zkusit ji prodat. Taková 112 na netu, ale námi režírovaná a psanou formou. PS: Rád si toto vemu nastarost, pokud by byl zájem (úprava textů, korekce, sbírání atd...)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NESPOKOJENY-POLICISTA 09:22:07 20. 09. 2007
default.png
Jak tak surfuji po internetu, tak jsem objevil na jiných stránkách odkaz na Vaše stránky, že je zde umístěn krevní barometr. Vím, že na starých stránkách byl. Nevím, jestli jste na něj teď jen zapoměli, nebo už ho zde nechcete, možná jsem ho jen nenašel, ale bylo by vhodné toto vyřešit. Neberte to jako kritiku, spíše jako upozornění.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu UBS-MILOS 00:10:15 15. 09. 2007
default.png
Policisté a hasiči, kteří jsou v tento den demonstrace veleni do služby ve 14.30 hod. v rámci možností v celé ČR, vyjádří podporu zapnutím "výstražných světel" na 30 vteřin jak z důvodů podpory demonstrantů, tak z důvodu vyjádření solidarity a vzpomínky na kolegy, kteří zemřeli při výkonu služby a kterých je již přes 100 od roku 1990. Díky za všechny UBS

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FANA 19:55:18 14. 09. 2007
default.png
Zdravím všechny příslušníky bezpečnostích složek. Před chvílí jsem mluvil s Milošem a potřeboval by takovou drobnost. Zítra bude na Staromáku mít zajištěnou pořadatelskou službu. Budou to kolegové s ochranné služby (aspoň nám Miloše nikdo neukradne ) pro tyto kluky by potřeboval vesty. Vesty žluté reflexní CIVILNÍ z aut. Aby pořadatele nějak poznali. Ostatní samozřejmě "bejsbolku" dle příslušnosti v B.S. a píšťalku. Přejí hezký večer a zítra jim všem natrhem pr...... - záda

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu UBS-MILOS 10:42:06 14. 09. 2007
default.png
Vyjádření podpory příslušníků,kteří se nemohou dostavit na demonstraci dne 15.9.07 v Praze a jsou veleni do služby. Policisté a hasiči, kteří jsou v tento den veleni do služby ve 14.30 hod. v rámci možností, vyjádří podporu zapnutím "výstražných světel" na 30 vteřin jak z důvodů podpory demonstrantů, tak z důvodu vyjádření solidarity a vzpomínky na kolegy, kteří zemřeli při výkonu služby a kterých je již přes 100 od roku 1990. V tuto dobu si jejich statečnost na Staroměstském náměstí připomeneme minutou ticha. Bylo by dobré, kdyby jste tak kolegové v tuto dobu ve všech bezp. složkách učinili taktéž. Pro ostatní, kteří se nemohou tímto způsobem vyjádřit, platí připnutí žluté stužky na uniformu a taktéž minuta ticha za kolegy. Kdo je velen na dopravní akci a nebo jinou bezp. akci s úmyslem nezúčastnit se demonstrace, ať sám zváží tento den, jako den bez represe a vše vysvětlí občanům. Při minutě ticha v určenou hodinu dbejte na to, aby jste neměli pokrývku na hlavě. Stužky doporučujeme připnout pod výložky na levé straně, nebo u pracovního oděvu pod levou kapsu. U celní správy, JS a vězeňské služby platí totéž. Všem kolegům, kteří takto vyjádří podporu a zároveň vzpomenou na ty, co zde zanechali své rodiny za VV UBS vzdáváme svůj dík.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio