Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

hurá hurá hurá

To co se děje u PČR je doba ledová 21. století! ,,Bude mít hezké oddělení´´ křičel vedoucí ,,natřou nám hlavní v chodové dveře a vymění světla´´!! A jak to dopadlo? Dveře jsou natřené tmavě zelenou tak , že barva je opravdu všude trošku na skle , trošku na klice, trošku na podlaze inu ať všichni vidí, že na to máme. Světla svítí opravdu skvěle, ale díry po těch starých ( a že nejsou malé) tam už asi zůstanou navždy. Ale my se nevzdáme přivřeme oči a jdeme otevřít hlavní dveře člověku, který potřebuje pomoci a snážíme se ho co nejvíce zabavit, aby se náhodou nepodívál na hrozné tmavě zelené dveře, či aby nezačal počítat na stropě díry po světlech! Pěkně to všechno vedete pana ministře jste pro policisty ten nejhorší virus! a ten kdo se nechce nakazit odchází!!! Jen tak na okraj jsem slyšel vtip, který je skoro aktuální, možná už se k vám dostal...... Přijde pan ministr Langer do luxusní restaurace posadí se, když v tom přiběhne majitel a povídá. ,, cokoliv sníte a vypijete pane ministře je dnes zdarma!" Pan ministr se zarazí a ptá se na důvod, majitel mu odpoví. ,,odešel jsem od policic teď vlastním tuto restauraci jsem bohatý a můžu si to dovolit" Pan ministr se nají napije a požádá zda by mu mohli objednat taxi. Vše splněno a tak pan ministr vyjde z restaurace nastoupí do nádherné limuzíny a řidič mu povídá. ,, dnes vás zavezu kam budete chtít zadarmo pane ministře" Pan ministr se opět zarazí a ptá se na důvod a řidič mu odpovídá: ,, odešel jsem od policie nyní mám vlastní taxi službu jsem bohatý a můžu si to dovolit" Pan ministr se tedy nechá zavést ke svému domu, vystoupí a vidí jak se u jeho domu hrabe v popelnici bezdomovec přistoupí k němu a ptá se: ,,Take jste odešel od policie?" A bez domoved mu říká: ,,KDEPAK STÁLE SLOUŽÍM!!!!"
HLAS :: Datum založení: 11. 01. 2008 :: celkem 6 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu MIREK_CZ 16:34:00 30. 06. 2008
default.png
Niko: To přirovnání k firmě je dobré .. ale nemají náhodou firmy pro takové případy, kdy je vedení neschopné nějaké dozorčí rady apod? Je vůbec nějaká páka, jak to změnit?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NIKO 22:04:22 16. 01. 2008
default.png
Je to nad zamyšlením, že příchodem nové reformy u policie stále přibývá nových nespokojených policistů!!! Je smutné, že tak veliká "firma" má tolik nespokojených pracovníků, neměl by se vrcholný management nad tímto skutečně zamyslet? Je smutné, že ideály které mě k policii vedly pomalu vyprchávají, myslím si že né mou vlastní vinou, ale systémem který je nastolen!!! Dělá se čistka u policie, začněte u managementu a to hlavně u takových kteří zde již dávno nemají co dělat!!! Jak se říká, když smrdí ryby, začíná vždy u hlavy a pokud novou reformu, tak začněte od vrchu!!! Jinak se bojím, že veškerý zbytek schopných policistů skončí u soukromých firem, které si budou skutečně vážit jejich přístupu. Je spousta dobrých a kvalitních policistů, které však spousta špatných a arogantních nadřízených brzdí!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NESPOKOJENY-POLICISTA 18:59:57 12. 01. 2008
default.png
...........do žní, a pak k Turkovi!!!! (známý citát z filmu Vesničko má středisková) Už aby byly volby, občané to ODS spočítají!!! Já volím cokoliv, kromě ODS, na to přísahám!!! Minule to byla ČSSD

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NESPOKOJENY-POLICISTA 18:52:59 12. 01. 2008
default.png
Vtip je známý a jsem přesvědčen, že už ho Ivánek slyšel, nebo minimálně četl. Holt, náklady na živobytí stoupají a nerad bych se dožil doby, aby povolání policisty bylo na žebříčku profesí na jednom z posledních míst. Pod vedením lodivoda Langera zatím k tomu směřujeme!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FLINTA-J 07:52:57 12. 01. 2008
default.png
To ale přeci není nic divného, že, Vždyť P1000 je všeobecně přezdíván "Navrch huj, uvnitř hnůj". Celá činnost Langera směřuje pouze a jen k jeho zviditelnění a nahonění bodíků pro modré straky. Ale osobně si myslím, že jim ještě věří pár idealistů, kteří nechtějí uznat, že se při volbách sekli. My s bratrem jim dáváme rok, maximálně dva.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NESPOKOJENY-POLDA 22:56:13 11. 01. 2008
default.png
Co dodat, já se stále hrabu v popelnici..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio