Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Přijímací řízení

Ahoj.měla bych na Vás pár dotazů ohledně příjímacího řízení k Policii.První dotaz by se týkal vzdělání:mám jen výuční list, ale ted jsem byla přijata na dálkové studium k dodělání maturity a škola je "střední policejní".Mám šanci se dostat k policii dříve než budu mít maturitu? Další dotaz: pokudu budu mít "střední policejní školu" nebo ji budu studovat vyhnou se mi nějaké zkoušky při přijímacím řízení nebo to bude stejné(psychotesty,fizycké,..)? Díky moc :)
J-ANA :: Datum založení: 03. 01. 2009 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PAUL2 03:28:43 04. 01. 2009
default.png
Nezbývá mi než souhlasit s pawelekem....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAWELEK 23:42:28 03. 01. 2009
default.png
ahoj, musím Tě zklamat, ale bez maturity být přijata určitě nemůžes. A další sklamání je i ke Tvému druhému dotazu - všechny články přijímacího řízení musí projít každý, bez rozdílu vzdělání;) tak přeju hodně zdaru ve studiu a snad později i v přijímacím řízení:)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)