Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Nábor

Dobrý den. Mám spoustu dotazů. Chtěla bych se zeptat, když maturuju letos a chtěla bych zkusit nábor. Můžu si podat přihlášku už teď když ještě nemám maturitu? ale budu ji mit až v květnu? A jaká je pravděpodobnost že člověk pohoří u psychických testů? Předem děkuji moc za odpovědi.
REINKA :: Datum založení: 04. 01. 2009 :: celkem 7 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu M4RTIJN 11:42:03 09. 01. 2009
default.png
Ahoj, to je vážně dnes tak rychlé? Já když dělal přijímací řízení, tak to probíhalo durch celé 3 měsíce :o)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JANINA 08:41:40 09. 01. 2009
default.png
prijimaci rizeni je velmi rychle. jakmile si podas prihlasku, chteji po tobe potrebne(dolozit maturitni vysvedceni, ktere ty budes mit az v kvetnu. takze nyni s prihlaskou vyckej). jestlize mas opravdu zajem pracovat u pčr, na strankach policie.cz mas nezavaznou prihlasku, do tydne se ti ozvou. behem mesice delas prijimaci rizeni(fyz., zdrav., psych.). postupne te informuji, jak na tom jsi. psychol.testy, ty nejak neres. sejde se vas tam 5-10 uchazecu a nekdo z vas to proste neudela. nevim podle ceho to berou.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TERKA 23:16:37 08. 01. 2009
default.png
Pokud maturujete letos, tak můžete zahájit výběrové řízení (cca v únoru), absolvovat veškeré příjmací testy, ale před nástupem by jste měli mít maturitu hotovou (je jednou z podmínek k přijetí).

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MEDIC 13:38:03 05. 01. 2009
default.png
Me je 20 let a psychotestama sem prosel a o mem veku se semnou nebavila. Byl tam kluk, tomu bylo tak 25 a holka tak 20. Na fyzickych bylo asi 20 lidi kolem 20 let a tak 5 okolo 25 let.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JASVA 12:56:15 05. 01. 2009
default.png
Zdravím, no upřímně s tím věkem nevím, jak jsem byl na psychotestech, tak jsem tam byl nejmladší, průměr tam byl 30 let. Mě je 22 a psycholog říkal, že jsem mlaďoučký, tak jsem jí řekl, že předpokládám, že mě právě PČR vychová a taký nemám špatné návyky z jiné práce. Pěkný den

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKAS-CISAR 06:03:37 05. 01. 2009
default.png
Ahoj, jak již napsal Lezni, tak bez maturity se stát uchazečem o služební poměr nemůžeš. Nicméně si to ověř u personálního, tím nic nezkazíš. S tím, zda-li pohoříš u psychických testů, si hlavu lámat nemusíš. Prostě budeš nebo nebudeš způsobilá, dokud nezkusíš, tak nezjistíš. Nízký věk asi není překážkou (počítám 18 nebo 19 let), ale není možná naškodu jeden nebo dva roky být i někde jinde, abys mohla srovnávat. Navíc za tu dobu si vše srovnat v hlavě, protože tohle je opravdu zásadní rozhodnutí.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LEZNI 23:07:16 04. 01. 2009
default.png
No já osobně si myslím že pokud nemáš maturitu tak se s tebou na personalním nido bavit nebude,spíš by bylo lepší zkusit to až v červnu.Ohledně psychotestů snad nemusíš mít obavy (pokud teda nejsi blázen,či jinak postihnutá), ale řekl bych že jen nestačí říct: ,, Mým snem je pracovat u Policie a pomáhat a chránit ". Každopádně z psychotestů nemusíš mít strach.Pokud Ti řeknou že nejsi zbůsobilá, tak holt asi nejsi.Mám pocit že psychologové asi ví,za co jsou placeni

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)