Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Přehled v diskuzi

Zdravím všechny. Poměrně často prohlížím zdejší stránky a snažím se čerpat informace z diskuze. Co by, dle mého názoru, pomohlo k přehlednosti o "živých" tématech by byl údaj u jednotlivých vláken v přehledu o poslední úpravě daného vlákna a nebo srovnávání vláken podle času poslední změny od nejmladšího po nejstarší (jako např u diskuze na specnaz.cz). Za současného stavu je buď potřeba pamatovat si počet příspěvků k jednotlivému vláknu (a to není nic jednoduchého :)), nebo proklikávat jednotlivá zajímavá témata, jestli se v nich něco nezměnilo. Díky
ALF :: Datum založení: 05. 01. 2009 :: celkem 4 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu ALF 23:45:51 07. 01. 2009
default.png
Zdravím, rádo se stalo :). Držím se pravidla: Když můžu, pomůžu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKAS-HEINZ2 20:45:09 07. 01. 2009
Lukas Heinz.jpg
Panové děkuju mnohokráte za připomínky. Tento rok plánujeme novou tvář webu policista. Nicméně víc hlav víc ví. A vaše připomínky jsou věcné a prostě a jednoduše máte pravdu. Budu velmi rád, když mně nebo někoho z redakce kontaktujete mailem. Nabízím vám podílet se na vzhledu webu. Koneckonců web je váš a pro vás. Tato výzva platí samozřejmě ke všem, kteří by se chtěli na změnách webu podílet. Jakékoliv vaše udáje včetně mailových kontaktů nebudou nikomu za žádných okolností poskytnuty. Není tedy důvod se obávát. Ti co mně znají vědí, že mám pro strach uděláno a není způsob jak ze mně jakékoliv údaje vykřesat.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ALF 16:34:38 06. 01. 2009
default.png
jj, tak nějak. Je tu spousta témat, která na sebe navazují, ale jsou rozstrkaná všude možně. Moderátor (moderátoři) by to mohl(i) pak poměrně zpřehlednit. Samozřejmě věřím tomu, že to není jednoduchá věc, naprogramovat potřebnou změnu diskuze. Nevím, jestli by nešlo využít nějaký soft pro diskuzní server. Struktura, kterou používají fóra na platformě phbb jsou dobře vypadající, což je případ specnazu (omlouvám se, ale není to cílená reklama na specnaz, obdobné fórum mají třeba i včelaři :D a spousta dalších). Na druhou stranu nechci vypadat jako nějaký kverulant. Jsem rád, že můžu na nějakých stránkách čerpat informace o práci, kterou bych chtěl dělat, ale myslím, že by to nepomohlo jen mojí maličkosti. Zdravím

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu POR-BC-KRYSTOF-GABRIELSSON 10:30:21 06. 01. 2009
por.Bc.Kryštof Gabrielsson.jpg
Asi před měsícem jsem kontaktoval admina s obdobdnou prosbou s tím, že mi odpověděl, že to není tak jednoduché, ale že se na tom pracuje, a že se v brzké době dočkáme. Osobně bych se přimlouval k tomu, aby si redakce vyhradila právo na nějaké moderátory, kteří by při duplicitě příspěvků (např. po upozornění od pravidelných čtenářů) tyto témata sloučili. P.S. Je otrava, když zajímavé diskuze jsou odsouvány do propadliště dějin tématy příliš nezajímavými.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)