Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

2. zaměstnání

Může policista mít 2. zaměstnání? ( třeba jako instruktor v autoškole?)
RADE :: Datum založení: 06. 01. 2009 :: celkem 6 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu CHOSSE 08:00:45 08. 01. 2009
default.png
Jen bych dodal, že to, čemu se smíš za úplatu věnovat, je uvedeno v ZPPP a ne v zákoně, více najdeš zde www.policista.cz/diskuze/tema/398/ kde se to už rozebíralo. Bohužel, policista není politik, který sedí na 3 státních žídlích a dalších správních radách, proto má ten "nadstandartní" plat, aby mu byla nemožnost dalšího přivýdělku kompenzována.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CHOSSE 07:57:29 08. 01. 2009
default.png
Jen bych k tomu řekl, že to co můžeš vykonávat je uvedeno v ZPPP a ne v zákoně, více najdeš zde https://www.policista.cz/diskuze/tema/398/ kde se to už rozebíralo. Bohužel, policista není politik a nesedí na 3 žídlích a v dalších správních radách, i proto má vlastně ten "nadstandartní" plat, aby mu byla kompenzována nemožnost dalšího přivýdělku.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu S-LV 15:48:04 07. 01. 2009
default.png
V zákoně je taxativně vymezeno jaké činnosti jako policista vykonávat smíš. Mimo jiné je tam zařazena vedle publikační také pedagogická činnost.... tak si to přeber.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PECA 12:38:25 07. 01. 2009
Peca.jpg
Pokud máš přístup na intranet,lze tam odpovědi nalézt přímo od nejvyšších fcí.Každopádně každé další zaměstnání (povolené) ti musí posvětit nadřízený.p.s.Patřím mezi těch 40% co vedlejšák nemají :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TIN 10:49:47 07. 01. 2009
default.png
Policista dle zakona nemuze.. Ale kdyz se o tom nebudes nikde zbytecne zminovat tak neni zadny problem. Z osobni zkusenosti vim ze 60% ma a privydelava si. Takze asi tolik.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LEEUWERIK 10:34:43 07. 01. 2009
default.png
Zákon č. 361/2003 Sb o služebním poměru příslušníků atd... § 48 odst 2.) Příslušník NESMÍ vykonávat jinou výdělečnou činnost než službu podle tohoto zákona; toto omezení se nevztahuje na případy uvedené v § 29, 31 a § 33 písm. a) a na další činnosti stanovené interními akty vydanými řediteli bezpečnostních sborů. To je jen polovina odpovědi to říká zákon. Někdo z Policie ČR ti může doplnit co říkají interní akty. (Určitě může být povolena vzdělávací a publikační činnost, ale jestli se do této definice vejde i Autoškola netuším)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)